Question Kokain ve nasıl kesileceği ile ilgili birkaç soru

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Merhaba arkadaşlar,
Bu benim ilk mesajım ve umarım bu soruların başka bir yerde zaten cevaplandığını görmemişimdir. Her türlü yardım ve genel olarak bu pano için şimdiden teşekkürler, buradaki tüm bu kaliteli içeriği gözden geçirmek gerçek bir zevk!

Şimdi soruma/problemime gelelim. Şanslıyız ki ben ve arkadaşlarım Kolombiya'da kokain görüp kullanabildik, güvenilir bir kaynaktan gerçekten iyi kokain. Ben daha çok ara sıra kokain kullanan biriyim ve sadece Avrupa standartları için çok iyi kokain kullanıyorum. Kolombiya'yı ziyaret etmeden önce "balık pulu" olarak adlandırılan kokain benim favorimdi, sulu görünüyordu ve yaptığım her test (hızlı testler ve ayrıca enerji kontrolü) bana çok saf olduğunu söyledi (%85-95 kokain içeren ve hiçbir kesik bulunmayan enerji kontrol örnekleri gönderdim - en azından aktif veya bilinen kesik yok). Kalite konusunda hem ben hem müşterilerim hem de diğer herkes çok mutluydu.

Ancak Kolombiya'da bu balık pulu kokaini de gördük, ama asıl dikkatimi çeken balık pulu gibi görünmeyen daha mat kokain oldu. Kafası çok daha temizdi. İşin içinde olmayan Kolombiyalı bir arkadaşımız var ama o da çoğunlukla Avrupa kokainini (ya da genel olarak ihraç edilen her kokaini) etkileyen bir fark olduğunu söylüyor. Bir şeyler olduğunu bilmeme rağmen buna gerçekten inanmak istemedim.

Birkaç gün önce bununla ilgili bilgi arıyordum ve İngiltere'de tam olarak kesilmiş gibi görünen malı satan bir satıcı buldum. Buna "imitates" diyor, kokaini herkesin sahip olmak istediği balık pulu gibi yapmalılar ve aynı etkilere sahip olmalı + yüksekliği artırabilir. Ayrıca enerji kontrolü ile tespit edilemez olarak tanıtıyorlar ve ayrıca bir yıkamadan sonra 1: 1 kesilirse hala tüm ürünün% 80-90'ı kalmalıdır. Ayrıca supermix diye bir şey de sunuyorlar. Ve kokain optiğini Avrupa'da daha çok tercih edilen bir stile dönüştürmek için birçok başka kesim.

Basçılara kesilmemiş mallarımızdan biraz verdik, şok oldular ve bize uzun zamandan beri bu kadar temiz bir kafa yapmadıklarını söylediler. Yani, sorularım şunlar:

Kesmek için tam olarak ne kullandıkları hakkında bir fikri olan var mı?
Balık pulu görünümünü nasıl elde ediyorlar?
Bir kokain yıkaması nasıl olur da bu kesikleri yıkamaz?
Enerji kontrolü neden bunu tespit edemiyor?

Yoksa ben sadece bir aptal mıyım? Umarım değildir, ama belki siz bana söyleyebilirsiniz haha

Saygılarımla, büyücü

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Merhaba
Hangi maddeyi kullandıklarını tahmin ediyorum, ancak bu yöntemi tanıtmak için buraya yazmak istemiyorum. Uyarıcı etkisi olan ve GC-MS gibi modern analitik ekipmanlarla tespit edilemeyen hiçbir inorganik madde yoktur. Muhtemelen bu satıcı yalan söylüyor.
kokain hidroklorür tozunun preslenmesi ile
Aynı kimyasal özelliklere sahip madde.
Enerji kontrolü nedir?

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Tüm katkılarınız için teşekkürler, gerçekten minnettarım!

Benim de bir fikrim var, bunu size iletebilirim. Fikrinizi duymak isterim!

Ben de bunu düşündüm.

Sadece basınç uygulamak yeterli mi? Katı olan ancak kayrak / balık pulu dokusuna sahip olmayan kötü preslenmiş kokain gördüm.

Uyuşturucunuzu kontrol etmek için Avrupa'daki en popüler hizmetlerden biridir. Daha fazlasını buradan görebilirsiniz -> https://energycontrol-international.org/

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Onları biliyorum =) Bu laboratuvar önerilen laboratuvarlar listesinde (Analitik Kimya bölümü) yayınlanmıştır.
Evet, bu kokanın yeterince saf olması veya bir imalatta yeniden kristalize edilmesi durumunda

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Balık pulu görünümü olmayan çok sayıda saf %95+ kokain gördüm, bunun oluşum sürecine bağlı olduğunu düşünüyorum. Kokain tuzu kristalleştiğinde, daha uzun soğutma süresi bu görünümü veriyor sanırım. Bu sadece benim önerim.

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Soğutma süresi preslemeden sonra mı olmalıdır? Kuru işlemden önce çözücü ile kalıpta mı?

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Merhaba, ne demek istiyorsunuz? Üzgünüm, ne sormak istediğinizi tam olarak anlayamadım.

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Balık pulu görünümüne sahip olması için yeniden kristalize etmek istiyorum. Eğer baskılayacaksam, soğuma süresi sonra mı olmalı?

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey, bana DM'den mesaj atabilir misin, keserken balık pulu görünümünü nasıl koruyorsun?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
BB Forum politikası herhangi bir kesime aykırıdır. Uzmanlar bu tür tavsiyelerde bulunmazlar. Saf ürün satmak.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Bu ilginç bir fikir ve benim doğru olduğunu düşündüğüm teoriyle rekabet ediyor, ancak teorinizin değeri sağlam fizikte yatıyor. Bir insanın çeliği tavlaması gibi, yavaşça soğumaya bırakmak moleküllerin normalleşmesi için zaman tanıyacak ve kafes yapısındaki eksik moleküller gibi kusurları ortadan kaldıracaktır. Daha düzgün bir kristal yapının daha parlak bir görünüme sahip olacağı açıktır. Bir süredir merak ettiğim bir şey var. Mikrodalga aracılı reaksiyon ve mikrodalga radyasyonunun neden olduğu dipolar salınım ve hizalama hakkında okuduktan sonra... eğer kokaini sadece bir saniyeliğine tüm moleküllerin dipolar yönelimini sıralayarak nüksettirirsem, bu onu inanılmaz derecede kristal ve parlak göstermez mi?

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Kulağa bilim kurgu gibi geliyor (kokain hakkında). =)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
İyi bir komplo teorisini severim
6ZkrKADzS0

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Fikrinizi anladım ama istediğiniz gibi çalışmayacağından neredeyse eminim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Doğru. Çünkü mikrodalgalar saniyede 900-2500 kez salınım yapıyor ve molekülleri durdurmaya çalışmak hayal bile edilemez, peki ya salınım yapmayan bir elektromanyetik alan? Mümkün olduğunu düşünseydim çoktan denerdim. Mikrodalgalar bazı etkileyici reaksiyonları 5 kat daha hızlı gerçekleştirebilir, ancak sorun şu ki özel bir mikrodalganız olması gerekiyor. Çoğu mikrodalgayı %60 güce ayarlarsanız, 1200w'lık bir mikrodalga 720 watt yerine sadece 6 saniye boyunca %100 güç ve sonra 4 saniye boyunca kapalı olarak döngü yapar Bu hiç iyi çalışmaz belki magnetrona bir reosta veya değişken direnç/potansiyometre koyabilirsiniz, ancak tüm bunları yapacaksanız
Ayrıca bir osiloskop ve op kullanın ve böylece
Frekansı 900hz'e çıkarıp reostayı ortadan kaldıracağım. Muhtemelen geleneksel kimyayı biraz öğrenene kadar bekleteceğim, bunu yapmak için
Bahsetmediğim şey kokain parlaklığı hakkındaki rakip teoridir. Hidrojen bir gaz olmasına rağmen bir metaldir. Periyodik tabloda alkali metallerle birlikte yer alır. Ayrıca son zamanlarda bilim insanları hidrojen metalini elmas bir mengenede sıkıştırarak elementel hidrojen metali yarattılar ve gaz devlerinin merkezinde sıvı ve katı hidrojen metali olduğunu teorize ettiler. Metal parlaktır ancak H+ İYONLARINI (PH, AMA SU YOK) değiştirirseniz, C-hcl kokain 1+, H+, OH- ve Cl- olarak ayrışmış halde kalır ve böylece bir metal halojenür olmaz ve atmosferik koşullarda metal özelliklerine sahip olmaz 🧑‍🔬💩

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11

Teşekkürler. Benim gibi kimyayla pek ilgisi olmayan biri için bile mantıklı geliyor.