Question 4CMC Sentezi

Robertos

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Deals
5
Herkese merhaba!
Umarım sormak için doğru bölümdür, forumda tam bir sentez 4CMC arıyordum, sadece bilgi bulduğum şey "4mmc ile aynı şeyi yapıyorsunuz, sadece bir ürünle değiştiriyorsunuz", bununla ilgili bazı sorularım var, kimse bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Bu konuda benim de bazı sorularım var, 3cmc ve 4cmc gibi bileşikler için istek nedir? Son zamanlarda gördüğüm tüm 4mmc'ler bu şekilde satılıyor ve nedenini anlayamıyorum. Sadece üreticilerin ve distribütörlerin neden sadece bunları satmaya başladığını ve gerçek 4mmc'nin bariz bir kuraklık olduğunu anlamak istiyorum.

Goku

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Çünkü Hollanda'da yasal olan İspanya'da da aynıydı.

View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Evet, öyleydi. 3mmc yasalken daha çok 4mmc gördüm. Şimdi hiçbir madde yasal değil ama en boktan olanlar çok daha yaygın.

Goku

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
çünkü yasal olsaydı çok fazla kg/ton yaparlardı, şimdi yasal değil ve hala yapıyorlar çünkü büyük ölçekte sentezin tüm adımlarını biliyorlar, her zaman aynı müşterilere sahipler ve işler hala basit gidiyor

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
haha, NL/EU üreticileri ve/veya satıcıları, 4000 kg gibi büyük bir stoğa sahip olsalar bile, bunun üretim veya hatta toptan satın alma maliyeti için kovada çok küçük bir damla olduğunu ve aynı fiyata 4mmc olarak satarak ondan kurtulmaları gerektiğini düşünecek kadar dikkatsiz mi? Bu tamamen çöp bir iş uygulamasıdır ve büyük ölçekli toptancıların bu bölgeden alım yaparken her zaman bir kumar oynamasının nedeni budur. Harika fiyatlar, ancak (genellikle) ne sattıkları umurlarında değil ve bu pazarda olması gereken saygın kaynaklar bile değiller. Sonunda insanlar kâr peşinde koşacak ve işler yokuş aşağı yuvarlanmaya devam edecek.

SR1'den bu yana çevrimiçi işlemlerden bahsediyorum - birçok isim altında çalışan, madeni para yüksek olduğunda, durum biraz sıcak olduğunda veya sadece iyi bir çalışma olduğunda ganimetle kaçacak büyük operasyonlarla durulama ve tekrarlama konusunda aynı şemayı gördüm. Elbette birkaç ay sonra her şeyi yeniden yapmak için tekrar ortaya çıktıklarını göreceksiniz. Bu elbette, "çok kazandıkları için" bu çöpü neden pedal çevirmeleri gerektiğine dair yanıtınızla ilgili daha büyük bir sorun.

Bilerek ürünü olmadığı bir şeymiş gibi satmak ve yasallığı atlatmak için toptan üretmeyi/satın almayı seçtiğiniz bir bileşiğin bir damperli kamyonunu boşaltmak için kârınızı korumak istediğiniz için, ticari bir kayıp olarak kabul etmek size aittir. Bu konudaki düşünce süreci hem komik hem de utanç verici. Olduğu gibi satın, insanların gerçek 4MMC ile gerçekten istedikleri şey için bir talebi karşılayın ve bu yeni üvey çocuklardan hoşlananlar istedikleri gibi satın alabilirler.

Bu başlık için bu kadar şikayet yeter, eminim bir kurtarıcı gelecek, en saf mephedrone kristalleri kasvetli çöp dolu katinon pazarına ışık tutacak ve hepimiz sevineceğiz, sokaklarda çıplak dans edeceğiz ve tabii ki dev bir mephsex orgy başlatacağız.