Question 4-metilpropiyofenon

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Merhaba, şu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim

4-metilpropiyofenon sentezi

Propionyl chloride (aq), Toluene ve Aluminnium Chloride kullanarak nasıl yapıldığını gösteren videoyu buldum, ancak ülkemizde Propional chloride bulamıyorum. Propiyonil klorüre bir alternatif ya da 4 Metilpropiofenon yapmanın başka bir yolu var mı?

Teşekkürler

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Hayır, yapmadım. Daha önce methedron sentezini kendiniz yaptınız mı? Dün bir parti yaptık (ilk kez) ve sürecimizde bir şeyler ters gittiği için gerçekten tavsiyeye ihtiyacımız var. Ürün cehennem gibi yanıyor ve çok kristal görünümlü ve toz halinde?

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
KU kristale ihtiyacınız var mı?

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
@Antihero999

Dün Methedrone Sentezinden bir parti yaptık (ilk kez) ve sürecimizde bir şeyler ters gittiği için gerçekten tavsiyeye ihtiyacımız var. Ürün cehennem gibi yanıyor ve çok kristal görünümlü ve tozlu?

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32

Yasal mı?

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61

Bence üzerine bir şeyler inşa edebileceğiniz bir şeye sahip olmanız harika. Yandığını söylediğinizde, bu onu denediğiniz anlamına mı geliyor? Bir işe yaradı mı?

Ben 4 Methylpropiophenone yanıtlarını soruyordum çünkü görünüşe göre aynı yoldan gidiyoruz ve aynı sorunları yaşıyoruz.

Muhtemelen methedrone senteziniz için 2-Bromo-4-metilpropiofenonunuz var ve merak ediyorum, 2-Bromo-4-metilpropiofenon yapmak için kullandığınız 4 Metilpropiofenon yapmanın bir yolunu buldunuz mu? Yoksa satın mı aldınız?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Propiyonik asitten elde edilebilen toluen ve propiyonil klorürden 4-metilpropiofenon sentezledim.
Reaksiyonlar pek hoş değildir, bu nedenle her zaman hazır 4-metilpropiofenon satın almanızı öneririm.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Biraz kötü oldu. Her şeyi yasal olarak mevcut olanlardan yapabilmek istiyorum, ancak şimdi 4 dolaylılık seviyesinden bahsediyoruz :cautious:

Çok yakında bir Basilisk'in pençesinden reaktifleri kazıyarak kaynayan bir kazan üzerinde eğilmiş bir ortaçağ simyacısı gibi olacağım.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
181
Öğleden sonra propiyonil klorür sentezi için bir bağlantı var mı teşekkürler

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Burada propoinil klorür sentezi üzerine birkaç indirme ve güzel bir tartışma var . Çoğunlukla öncüller elde edilemeyen kimyasalları içeriyor ancak tüm tarifler değil. Eğer cesursanız Ebay'de satılık olduğunu görüyorum. Bunu yapmayı hayal ettiğimde, sodyum hidroksit ve asetondan yapabileceğim fosgen kullanarak Wikipedia sayfasında belirtilen yöntemi hayal ediyorum

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
181
Çamaşır suyu artı MEK kloroformu ayırır, ardından kalan yan ürünleri haloform reaksiyonu ile propiyonik asit için kullanır

daha sonra propiyonik asit kullanarak benzoil klorür ile propiyonil klorür yapmak

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Hangi kıtadansınız? Bende 4-metilpropiofenon var, sadece 1 litre, ama işçilik sınıfı. Ve tüm olasılıkları araştırırsanız 2b4mp bitmiş bulabilirsiniz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Hepsini almanıza izin veremezdim. Sırada, sodyum hidroksit drenaj temizleyici ve aseton, vakum distilasyonu, merhaba fosgen. Fosgen ve propriyonik asit= merhaba propriyonik klorür, propriyonik klorür+toluen= merhaba 4-metil-propriofenon.🤔🤔 Sanırım bu doğru.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Buna yakında başlamayı umuyorum. Elimde bir şişe propriyonik asit var. Evimde fosgen yapmakta tereddüt ediyorum, bir şehirde yaşıyorum ve zehirlememeyi umduğum 2 küçük çocuğum var ama ABD'de parametilpropriofenon bulma şansım olmadı. Bu başlığa rastladım, bu harika çünkü satın alabileceğim öncülleri kullanarak fosgen için bir sentez hatırlayamadım veya bulamadım. Umarım bu hafızamı canlandırır. Günde 100 sayfa sentez prosedürü okuduğunuzda, zihnim bulanıklaşıyor.

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
4-metilpropiofenon satın almak istiyorum

Bu yüzden parfümlerde neden kullanıldığını bilmem gerekiyor.

Gümrük tarafından alıkonulduğunda, onlara ikna edici bir cevap vermem gerekiyor, peki parfüm bileşimindeki kullanımlarını biliyor muyum?

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
Aranızda sentez hakkında videosu olan var mı?
4-metilpropiyofenon

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Propriofenonun metilasyonu hakkında bir video var ve bu sitenin videolarında 4-mp'nin brominasyonu hakkında bir video var, ancak propriofenon için bir tane olduğunu sanmıyorum, ancak bunun birkaç yolu var ... Friedel-kraft propiyonil klorür ve benzen, benzoik ve propiyonik asitler arasında ketonizasyon ve birkaç tane daha, alüminyum klorür ile propiyonil klorür ve ksilen düşünüyorum belki şu anda bu konuda oldukça düşünüyorum. Rodyum üzerinde propriyonik asitten psödoefedrine bir sentezin bir propriofenon ara maddesinden geçtiğine inanıyorum. Ksilen kullanmak sizi her iki uçta Para metillerle başlatır, bu nedenle 4-mp için bu atlanan bir reaksiyondur