Question #3 vs #4 H soruları ve teklifi

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bu yüzden,
Fent devralınana kadar #4 H veya ECD ile büyüdüm. Piyasalara uyandığımda farklı H türlerinin farkına vardım. Her zaman alışkın olduğum H'nin Afganistan'dan olduğunu varsaydım ve daha sonra bunun yanlış olduğunu öğrendim. Basitçe ifade etmek gerekirse sorum şu ki, #3 H'nin çoğunlukla Avrupa'da ne kadar ucuz olduğunu fark ettim. Düşük maliyet beni çok şaşırttı. Sorum şu ki, #4 yapmak için bir şekilde #3 ve sentezi daha ileri götürmek mümkün mü? Muhtemelen şahsen denemezdim çünkü bilim ve matematiğim yeterli değil. Yine de merak ediyorum, eğer birisi bilgi ve zekaya sahipse bu yapılabilir mi? Aradaki fiyat farkı neredeyse 120 dolar. Yapılabilirse yapılacağını varsayıyorum. Ama yine de meraktan dolayı sormak zorundayım..... bu mümkün mü?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Sorunuzu yanıtlayabilmemiz için kullanılan isimleri açıklayın (#4 H, ECD, #3)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
#3 eroin, #4 eroin, ecd=doğu yakası uyuşturucusu (chicago'dan NY'a)

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
#3 numara freebase ve 4 numara tuz versiyonuydu, değil mi? Sanırım serbest bazın daha ucuza satılmasının nedeni, şüphe duymadan o kadar HCl satın almanın zor olması olabilir. Bu sadece bir spekülasyon, mantıken eğer etki = fiyat ise serbest bazın daha pahalı olması gerekir, çünkü serbest baz versiyonunda hiçbir şey etkiyi azaltmayacaktır. Yine de H kullanıcı kitlesinin önemli bir kısmının H'lerini burundan çekmeyi sevdiğinden eminim ki bu da serbest bazlı versiyonla mümkün değil

spanara

scammer
Reaction score
15
Deals
9
Sanırım Afganistan'dan gelen kahverengi H'yi Asya'dan gelen beyaz H'ye dönüştürmekten bahsediyor.

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
"Çin Beyazı", fent katkılı eroinin sokak adı değil mi?

View previous replies…

spanara

scammer
Reaction score
15
Deals
9
"o/benim" zamanımda Çin beyazı Asya'dan gelen beyaz eroindi. karışıklık için üzgünüm

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Ah tamam, açıklama için teşekkürler :D

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Şimdi evet. Ama bir zamanlar China White Çin'den gelen yüksek kaliteli eroindi.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Spanarana, ben de tam olarak bunu merak ediyorum. Büyük miktarlarda Afganistan kahverengisini alıp yüksek kaliteli beyaza dönüştürmek..... mümkünse ya da değilse neden?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bir başka küçük eğlenceli gerçek..... Bir noktada tüketiciler çok sayıda fentalog, fent vb. seçebiliyordu. Daha sonra sözde federal kurumlar, piyasa moderatörlerini silah satışlarına, insan kaçakçılığıyla ilgili herhangi bir şeye ve yerel terörizm olarak gördükleri fent'e izin verme konusunda tehdit etti. Böylece, China White veya sentetik h, fent veya fent/h karışımı için genel terimler haline geldi. Ne yazık ki, artık insanlar ne satın aldıklarını bilmiyorlar. Önceden diğerlerine kıyasla türlerine ve genel dozajına bakabiliyordunuz. Şimdi ise tam bir muamma. Bu da onu çok daha az güvenli kılıyor. Satıcılar bence daha zayıf ürünler çıkararak bunu telafi ettiler ve bazı türler kullanılmaz hale geldi. Herhangi bir markette carf bulabileceğinizden şüpheliyim. Bulsanız bile %99'u kesilmiş olurdu. Hükümet denedi ancak belirli kısıtlamalar getirerek aslında tüketiciler için daha az güvenli hale getirdiklerini anlamadı. Bununla birlikte, kimsenin silah, insan, egzotik hayvan satmamasından mutluyum. Deli karının hala internetten tetikçi tutmaya çalışmasına hep gülmüşümdür. Bir zamanlar büyük bir dolandırıcılık silah pazarı olduğunu hatırlıyorum. Tamamen sahteydi. Kimse bir şey alamadı. Ama insanlar 6 ay boyunca para göndermeye devam etti. Posta kutularının başında bekliyorlardı!

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Ayrıca Avrupa'daki H'nin kaliteli olup olmadığını biliyor musunuz? yoksa hepsi de fent ve diğer şeylerle kesilmiş mi?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Avrupa'da değilim ama Fent'in henüz devralmadığı söylendi

spanara

scammer
Reaction score
15
Deals
9
Hayır, Amerika'daki gibi değil. Avrupa'da çoğunlukla kahverengi.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
#3 numara, birkaç çevrimiçi alıcı dışında ABD'de bulunmuyor. Ayrıca, menşeinin farklı olduğunu düşünüyorum. ABD'de en çok Kolombiya'dan, diğer yerlerde ise Afganistan'dan geldiğini duydum. 3'e narenciye de eklemeniz gerektiğini duydum. Büyük ABD şehirlerinde çoğu nedense siyah katran bile yok.....