Question 🙏Lütfen üretim ve senteze girmeme yardım edin💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Hey, bu forumda yeniyim ve sonunda aradığım bilgiye sahip insanları bulduğum için gerçekten mutluyum!

Halihazırda bir kalıp hap presini neredeyse bitirdim, dmt ürettim, ot konsantrelerini başarıyla çıkardım, yağsız vb. karıştırdım ve amacım farklı maddelerin üretimini / sentezini anlamak ve girmek.

Dmt ürettikten sonra başlangıç için en iyi potansiyel adımın 4mmc üretmeye başlamak olacağını düşünüyorum çünkü burada bulduğum "kolay sentez" bence büyük talep gören ve sadece birkaç satıcısı olan bir maddenin üretimine girmenin en iyi yolu.

Sorum şu: 4mmc'ye başlamadan önce üretmem gereken bir şey var mı? Ve daha az "kolay" üretebileceğim başka maddeler var mı?

İhtiyacım olan ekipman (manyetik karıştırıcı vb.) konusunda beni doğru yöne yönlendirmek isteyen biri var mı?

Ve Avusturya'ya kolayca gönderilebilecek maddeleri nereden bulabilirim?

Özellikle diğer ekstraksiyon/sentez işlemleri için hangi ekipmanı almalıyım?

Bilgi ve beceri kazanmak için biraz deneyime sahip ilgili bir yeni gelen varsa harika olur!

Selamlar 🙏 ve şimdiden teşekkürler!!!

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Hala ilk başta bana küçük ölçekli kimyasallar tedarik edecek birini arıyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Bazen satın alınabilirler. Bazen ev veya otomotiv kimyasallarından veya boya sökücülerden vb. ayrıştırılabilirler. Bazen de sadece sentezlemeniz gerekir. 4mmc sadece 2-b-4-metilpropriofenon elde edebildiğiniz için kolay görünüyor. Aynı şekilde birçok ilacın yapımı da kolaydır. Propriyonik asitle başlayıp propriofenon yapmak için proproinil klorür, 2-bromo-4- Me-propriofenon yapmak için Para metilpropriofenon yapmak zorunda olsaydınız buna kolay diyemezdiniz.
Eğer
Yardım istiyorsanız EN AZINDAN ne yapacağınızı seçmeniz ve ön hazırlık yapmanız gerekecektir. Elimden yiyebilirsin ama sana bir şişe vermeyeceğim.

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Bu daha çok hangi ekipmana sahip olduğunuzla ilgilidir, iyi bir ekipmanınız varsa her şeyi üretmek kolaydır.
4-mmc ve benzeri bileşikler temel olarak sadece biraz indirgeme, pişirme ve polar olmayan çözücü ile çekip çıkarma ve ardından kristalizasyon işlemidir.