Looking for a vendor Ali bi kateri od dobaviteljev reagentov prodajal komplete za sintezo?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Za izdelavo amfetamina bi želel kupiti manjši komplet reagentov, vendar za prvo izdelavo amfetamina z izkušnjami le pri ekstrakciji dmt v velikem obsegu ne bi želel zapravljati dodatnega denarja. Ali mi želi kdo pomagati in mi prodati vse, kar potrebujem za majhno sintezo amfetamina? Sledil bi https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
V Litvi ne morem dobiti dostopa do fenilnitropropena ali živega srebra, čeprav imam tudi posredovanja v Latviji, na Poljskem in v Nemčiji, da bi se izognil carini
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Ja, prosil sem za brezplačnega, vendar bi rad imel največjo možnost, da ga dobim, in bi namesto tega plačal za sam komplet
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
V bližnji prihodnosti bomo začeli prodajati komplete z možnostjo povračila denarja, ko boste napisali podroben pregled sinteze in nato končni izdelek prodali prek našega trga. Do takrat lahko komplet dobite brezplačno.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Ali bi dobil komplet, če bi delil svojo metodo ekstrakcije DMT? Najverjetneje lahko naredim takšno, ki traja približno 1-2 uri skupaj haha STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Odločil bi se za redukcijo Al/Hg p2np, ki se začne s 5-7 g substrata, ali NaBH4/CuCl2, kjer je 10-15 g p2np veliko manj tvegano, ta lestvica pa je kot nalašč za učenje s ponavljanjem. Prav tako se morate naučiti, da se je treba bati povečanja obsega, zlasti postopka z amalgamom, in nikoli ne smete poskusiti desetkratnega povečanja obsega, ne da bi v popolnosti izvedli vedno bolj, vendar v počasnejšem tempu obseg priprave. S 100 g se je treba ukvarjati z resnimi izkušnjami in opremo.
 
Top