Question Zakaj ne bi ustvarili teme : "izkušnje"?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Lahko je kul, če poveste nekaj izkušenj o zdravilih, RC ect, mar ne?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Odvisno od konteksta pripovedi.
Svoje izkušnje lahko delite tukaj in tukaj
Prav tako v skupinah. Po nakupu katerega koli izdelka lahko pustite tudi podrobno mnenje
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
dokler ljudem pomaga in jih ne vodi v nesmiselno zmedo, je v redu, poskusite biti sistematični in čim bolj objektivni (čeprav ne morete biti hkrati objektivni in subjektivni)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Že sem nameraval objaviti to objavo, dokler nisem videl, da je bila objavljena. Prav tako menim, da bi bil koristen forum tipa poročila o izkušnjah. Zanimalo me je, kako se 4-mc primerja s kokainom, vendar nisem našel odgovora. Mislim, da kombinacije zdravil, čeprav je to pomembna tema, niso pravo mesto, ker me zanimajo interakcije posameznih zdravil. Zasvojenost z drogami je podobna tema, vendar prav tako ne zajema objektivnih občutkov in čustev, ki jih povzroča droga, farmakologija pa je posebna sorodna veda, ki se ukvarja predvsem s fizikalnimi interakcijami med drogami in telesom. Mislim, da bi lahko bila samo 1 tabla v razdelku farmakologija. Verjetno ne potrebujemo table za vsak razred. Vem, da obstaja gora zdravil, ki jih nisem nikoli videl ali poskusil, in rad bi vedel več o tem, kako se ob njih počutiš. To je samo moje mnenje.
 
Top