Question Zakaj se L-metamfetamin ne uporablja več?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Opravljal sem poskuse na podganah winstar in v povprečju, če primerjamo d-meth z l-methom, je d-meth boljši v smislu zatiranja apetita in sproščanja dopamina. Toda z vidika izgube maščobe sem opazil, da so podgane običajno veliko bolj aktivne in izgubijo več teže v krajšem časovnem obdobju z L-metamfetaminom zaradi povečane ravni noradrenalina + njihova jetra so bila oproščena vseh vrst maščob.

Debeli ljudje, ki imajo NAFLD, bi se je znebili v nekaj tednih.

  • To me pripelje do vprašanja, zakaj ljudje običajno ne marajo L-metamfetamina? Je to zato, ker je L-metamfetamin v intravenski obliki slabši?

Na primer l-selegin se pretvori v l-metamfetamin in veliko ljudi ga uporablja za zaviranje mao-b, vendar se KONVERTIRA v manj zaželeni stereoizomer.

  • Zakaj se d,l-metamfetamin ne uporablja več? Ali zato, ker d-metamfetamin proizvede največ odvisnikov? Kakšen je razlog za to?

Za "oneline" prosim ne odgovarjajte: "LoL its bcs es ist scheiße" ♄ , prosim, poskrbite za podrobnejšo razlago in delite svoja razmišljanja.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Zakaj kadite travo s THC in ne s CBD? Samo THC je psihoaktiven. Enako velja za metamfetamin. D-met je psihoaktiven, L-met ni.
Torej d-meth deluje, l-meth pa ne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Menim, da so vaše misli, da je L-meth manj zlorabljen, napačne. Praktično ves metamfetamin, ki ga vidim, je D,L. Večina razpoložljivih predhodnikov proizvaja D,L. P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, VSI proizvajajo racemične izdelke in manj kot 10 % ljudi jih poskuša ločiti. Večina ljudi nima pojma, kaj gleda ali uporablja. Nekdo zdaj na trgu prodaja L-met. Oglejte si stvari. ena od stvari ni takšna kot druge 😅🤭🤫
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
odgovor je enostaven = to je sucks bro :D in tudi ljudje raje preverjajo stvari, ki jih je enostavno dobiti/so poceni
 
Top