Question Kakšen je najboljši način za uničenje drog v avtomobilu? Naj jih sežgemo, vržemo v kislino...?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

v zvezi s tem imam toliko dodatnih vprašanj.

Kaj točno imate v mislih, navedite nam scenarij, zakaj bi bilo to potrebno?

Lep pozdrav
 

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mislim, ko je treba hitro uničiti dokaze
Na primer, vidite, da vam policija sledi
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Toda ves humor ob strani:
Preden začnete delati stvari s kislino in ognjem, se prepričajte, da zdravila niso več v vaših žepih!
Ostanite varni! In morda stran od vozil in drog, ne morem junge na to.
 

phwillip

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Želite pravi holyfieldov odgovor? Tukaj je. Vozite se naokoli s posodo s helijem v svojem vozilu. Če ste zelo živčni, imejte svoje sranje privezano na dva ali tri balone. Če vidiš, da se prižgejo luči, me pusti leteti. Pazi le, da ne boš pod drevesi. Dobrodošli!!
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
HAHA.. V mislih sem imel toliko šal, ampak mislim, da je ta šala na voljo
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Preprosto pozabite, da imate karkoli, in ne bodo vas ustavili.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
sežgite jih in imate strupen plin, ki ni pameten, filtrirajte z ogljem in verjetno bodo to ugotovili z analizo sežiga - vrzite jih v kislino in verjetno bodo samo analizirali gradbene produkte in napačno izračunali količino droge ter vam dali več ..... ima prav vrzite ali skrivaj, če je to količina, ki je ne morete preživeti in zaužiti ali hitro izbljuvati enouth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zapakirajte jih v termit v keramični posodi v prtljažniku, napeljite žico od vžigalnika (električne vžigalice, magnezijevega traku, 9V baterije) do stikala zgoraj na voznikovem sedežu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zagotovo zanimiva misel, ki je tako zelo smiselna!

Je to teorija ali imate o tem praktične izkušnje?
 
View previous replies…

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Mislil sem tudi na termit, vendar še vedno, kaj boš naredil s plinom, ki se razvije v posodi, če ga filtriraš znotraj oglja ali česar koli drugega. stavim, da lahko dober laboratorij to zapakira skozi masni spektrom, ki gleda, koliko atomov je tam in lahko v osnovi ugibate, kaj je znotraj. morda bi potreboval dobro glavo, da bi odkril ali pravilno ugibal, vendar vas bodo defitnetly preverjali do konca življenja in v mnogih državah je zdaj zakonito narediti 3 mesece 24 ur insestigation in jih ne boste nikoli videli.. tako da če najdejo malo drog prekleto pokličite odvetnika plačajte in vse dobro. ampak če naredite nekaj takega policist bo tako zainteresiran, da vas dobi, ker bo mislil... super lahko dobim več denarja .... če bi bil policist, bi definitivno želel vedeti vse, kar počnete. in pokličite višjo policijo dea karkoli, da vas preveri.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tudi če bi se zgodilo, da bi bili ostanki drog, ki ste jih ujeli z ostanki drog, in ne z opeko kokaina
 
Top