Question Kakšna je prodajna cena izdelka ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Kakšna je prodajna cena 1 kg JWH-018?

Kakšna je prodajna cena 1 kg alprazolama?

Kakšna je prodajna cena 1 kg psilocina ?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Da, seveda sem poskusil. Vendar ni informacij o cenah v razsutem stanju. Kot na primer, da kot proizvajalec prodajate Amph @ 2500/kg
Ali lahko razložite, kako je to odvisno od tega dejavnika kot proizvajalec v razsutem stanju ?
Tako kot prodajate Amph po vsem svetu po enaki ceni
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Za vse obstajajo cene, morda ne neposredno na clearwebu ali darkwebu, lahko pa poiščete proizvajalce in uporabite svojo domišljijo, kako od njih dobiti cene v razsutem stanju.

To je zelo preprosto, vse pa je povezano z delovnimi izkušnjami. Vzemimo na primer skodelico kave v kavarni.

Cena za popolnoma enako skodelico kave ni odvisna samo od kavnih zrn, ampak tudi od stroškov nakupa, stroškov osebja, stroškov najema, stroškov vzdrževanja in še mnogih drugih dejavnikov.

Švica:

Najemnina: 10$
Osebje: 10$
Kavna zrna: 10$
Vzdrževanje: 10$
Cena za skodelico kave: 3$

Kitajska:

Najemnina: 7$
Osebje: 7$
Kavna zrna: 7$
Vzdrževanje: 7$
Cena za skodelico kave: 1,5 $

Cena se lahko med tema dvema cenama razlikuje, vendar je kakovost kave popolnoma enaka, saj se vsaka država ravna po svoji inflaciji in svetovni inflaciji. To je za vas zelo poenostavljen primer, vendar upam, da ste razumeli mojo misel.

Lep pozdrav
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
No, gobe pri nas prodajajo tri vrste, vendar se prodajajo na unčo. Jaz sem imel opravka samo s tistimi z zlato glavo in jih kupujem po 200 dolarjev za unčo, prodajam pa praviloma po 325 dolarjev.
Alprazolam sem kupil samo kot Xanax, cena pa je zelo različna. Bars in posamezniki na debelo stanejo približno 30 centov za miligram v razsutem stanju.
Kanaboidi so večinoma izdelani tukaj in se zelo razlikujejo po ceni glede na sev in kakovost, preveč jih je, da bi jih lahko tukaj navedli.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Xanax moja opredelitev razsutega blaga je vsaj 1 čoln. Čoln je izraz za 1000.
 
Top