Question Kaj je KU Crystal

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Radoveden sem, ker ga vedno znova vidim oglaševati, kot da je to odlična stvar. Vendar nisem našel dobre razlage, kaj je to in kako ga uporabljati.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Na nekem drugem forumu je bil opredeljen kot dipentilon. Vzel sem priložnost za naročilo majhnega vzorca in ni vredno vašega časa, preprosto ni veliko za to
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Alternative za MDMA

imajo veliko imen
Na primer: "V Sloveniji so na voljo tri različna imena zdravil, ki se uporabljajo za zdravljenje z MDMA, npr: KU EU
Njegovo pravo ime je; EUTYLONE CAS: 802855-66-9
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Zakaj ga torej ne bi poimenovali Eutylone?
Kakorkoli že, če nekdo išče serotonični del MDMA, bo razočaran.
Nekateri benzofurani so veliko bolj serotonični in zato bolj podobni MDMA.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Katinonski analog MDMA je bk-MDMA, ki se lahko v enem koraku pretvori v MDMA. Za drugo izbiro bi predlagal MDPV. Če bi malo pobrskali, bi naleteli na niz smrtnih prevelikih odmerkov v ZDA zaradi dipentilona, ki se ujemajo s časovnim potekom oglaševanja kristala KU za prodajo v ZDA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tukaj je 16 strani dolg dokument pdf o dipentilonu, če koga zanima njegova farmakokinetika
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://cdn.who.int/media/docs/default-source/46th-ecdd/dipentylone_46th-ecdd_critical-review_public-version.pdf%3Fsfvrsn%3Dfd3973aa_1&ved=2ahUKEwjU37rw2d6BAxUoKkQIHZKJD4MQFnoECDIQAQ&usg=AOvVaw2EDybG1aoL7Z1teoRli2Ig
 
Top