Question Kaj je metilni ester D-lizergične kisline

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Pozdravljeni.
Metil ester D-lizergične kisline cas 4579-64-0 je psihoaktiven ali prekurzor za lsd? Odmerjanje?
Hvala!
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Odlično vprašanje brat.

Mislim, da lahko s to snovjo proizvedeš 100 gramov LSD-ja.

Najprej je treba metilni ester hidrolizirati v karboksilno kislino, ki je LSA, in jo nato pretvoriti v LSD.
Verjetno sta tu opisani dve metodi, ki bosta pretvorili LSA v LSD.

Kako pretvoriti ester v kislino? To je zelo preprosto. Samo dodajte katero koli bazo, da se kislina pretvori v kovinsko sol in jo očistite. To navodilo lahko najdete na erowidu.

Resno potrebujemo pozornost strokovnjakov. @G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier in @hisenberg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Kaj točno potrebujete? Opisali ste že način sinteze LDS iz cas 4579-64-0.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pri hidrolizi metilnega estra D-lizergične kisline s HCl na primer dobimo amid d-lizergične kisline (LSA), vendar morate biti pri teh izdelkih previdni glede temperatur in časov, običajno se uporabljajo nizke temperature in dolgi časi, nimam pa natančnih številk o tem.
LSA ima sam po sebi psihoaktivne učinke, podobne LSD, vendar za podobne učinke LSD potrebujete večje odmerke LSA.
Glede pretvorbe LSA v LSD ne poznam natančnega postopka, lahko pa ga poiščem.
Ali lahko kaj pomagam pri tem ;-)
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Koliko lsd bo v 10 g metilnega estra D-lizergične kisline?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Ali lahko koga prosim, da po korakih opiše, kako iz lizergične kisline naredimo metilni ester D-lizergične kisline?
Ali ima kdo dovolj znanja ali želje, da mi pomaga? Če je kdo, ki mi lahko postane mentor, potem bi si upal začeti. Sanje bi se uresničile. Ne želim brezplačne pomoči.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sem nekoliko zmeden, vendar se lahko tudi motim. Zakaj bi pri hidrolizi metilnega estra D-lizergične kisline nastal LSA (AMID) in ne preprosta lizergična kislina (karboksilna kislina). Ker po mojem opažanju pri reakciji estra s kislino, kot je HCl, nastane karboksilna kislina in ne amid. Morda se motim, vendar bi moralo biti tako,
D- metil ester lizergične kisline + HCl --> lizergična kislina, ki se lahko nato spremeni v LSD brez kakršne koli zmede med LSA in LSD.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
LSA je lizergična kislina brat.
Torej govorite o popolnoma isti stvari. LSD je amid LSA ni amid, je samo karboksilna kislina. Prevedite lizergično kislino v amid.
 
View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Poišči na internetu, kolega, lizergična kislina in LSA sta dve različni molekuli, lizergična kislina je neposredni predhodnik LSD-25, prav tako ni aktivna spojina in se pridobiva s hidrolizo ergotamina. Medtem ko je LSA aktivna spojina, ki jo najdemo v semenih jutranje slave in havajskega malega gozdička. Samo poiščite to na internetu, pa boste vedeli.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
V redu, kolega, glavno je, da je to jebeno neverjetno, dejstvo, da lahko na Kitajskem naročiš nekaj gramov prahu in ga spremeniš v tisoče odmerkov LSD-ja. Z veseljem bi se nekega dne ukvarjal s to kemijo.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sem nekoliko zmeden, vendar se lahko tudi motim. Zakaj bi pri hidrolizi metilnega estra D-lizergične kisline nastal LSA (AMID) in ne preprosta lizergična kislina (karboksilna kislina). Ker po mojem opažanju pri reakciji estra s kislino, kot je HCl, nastane karboksilna kislina in ne amid. Morda se motim, vendar bi moralo biti tako,
D- metil ester lizergične kisline + HCl --> lizergična kislina, ki se lahko nato spremeni v LSD brez kakršne koli zmede med LSA in LSD.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Zakaj ga ne bi uporabili kot končni izdelek in iz tega izdelka izdelali bloterje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Čeprav lahko, režim odmerjanja je podoben, to ni klasični psihedelik, učinki so večinoma na kognicijo in razpoloženje skupaj z učinki na telo (pogosto neprijetnimi), vizualno zelo šibko psihedelični.
 
Top