Question valerfenon

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ali mi lahko kdo priporoči dobavitelja, morda v Združenih državah Amerike, prosim, hvala!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Močno priporočam, da ga izdelate sami s Friedel-Craftsovo acilacijo benzena z valeroilkloridom in brezvodnim AlCl3 ... veliko se boste naučili (na žalost boste morali vakuumsko destilirati) ... Prepričan sem, da boste našli vir za želeno spojino, vendar pazite na bromiran intermediat, ki je ogaben lakrimator (kot orožje)... Veliko sreče!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
O moj, hvala za hiter odgovor. zdaj me je strah. theres ni nič narobe z učenjem, vendar sem malo preobremenjen s kemijo za tem, kar želim sintetizirati; to je pridobivanje valerfenona v popolnem stanju. v bistvu zdaj vem zelo zelo malo.Dovolite mi, da vas vprašam, kako bi vedel, da bo prejel bromiran intermediat? ali je to značilno za nekatere prodajalce? morda sem se s tem pregrešil, vendar se ne bom odpovedal res ničemur. ok, dražilno za oči, to zdaj razumem, vendar sem malo izgubljen glede uporabe vmesne besede, ali lahko, prosim, pojasnite.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
veliko bolje je kupiti že halogenirano snov in jo hitro prestaviti v reaktor, ki ga dobro zatesnite, nato pa reagirati z aminom po metodi, ki vam je všeč (na izbiro je veliko možnosti)
 
Top