Question Sinteza triptamina iz 5-HTP

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Fantje, našel sem zelo dostopen vir 5-HTP. Ali lahko iz njega sintetiziram triptamin? Razmišljam o uporabi redukcijskega sredstva, ker pa je moje znanje teoretično, bi vas rad prosil za pomoč pri postopku. Od zdaj se vam zahvaljujem.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
trryptamin bi bil serotonin verjetno izvedljiv s hidroksidom ali PTSA, vendar nikoli nisem videl nobenega dokumentarca o izdelavi serotinina in nato iz njega bufotenina. Zlasti pri izdelavi bufotenina je treba enostavno uporabiti formaldehid natrijev borohidrid, kar je običajna metoda za izdelavo podobnih spojin. Izdelava serotinina, ki ga preprosto nisem nikoli videl nikjer v znanstvenem rodu. Morda obstaja patent ali znanstvena revija, vendar je večina stvari o serotoninu, kako se proizvaja encimsko znotraj živali ali človeka.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
tudi jaz sem razmišljal o izdelavi bufotenina ampak tam je samo shulginsova metoda in on je uporabljal preprosto druge kemikalije v njegovem času in jaz bi ga lahko naredil brez problema ampak piroforne stvari ali tak affort zakaj bi ga, če lahko kupiš melatonin in z metodo hidroksida ali kisline iz njega narediš triptamin in potem preprost formaldehid borohidrid metanol takooo enostavno in imaš izdelek ki je še bolj zanimiv in boljši za uporabo. Ali ste videli bufotenin, kako nekateri ljudje bruhajo in če uporabljajo sami, lahko umrejo. samo uporabite 5-htp za boljši dan več dobrih občutkov, ker napolni vaš serotonin in zima prihaja tako super, da ga imate. ampak hej, če bi bil na vašem mestu, bi preprosto poskusil isto metodo za izdelavo befotenina kot za 5 met dmt ali preprost dmt upam, da bo deloval kristalizirati in nato narediti test vrelišča, če se prilega 4-ho-dmt odlično vaše delo je opravljeno
 
Top