Question Zaupanja vredni prodajalci tabličnih računalnikov TDP

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,
potrebujem nekaj matric TDP za izdelavo tablet, vendar jih težko najdem. Veliko zastarelih spletnih strani in forumov mi vedno znova svetuje, naj preverim Alibabo in AliExpress, vendar se zdi, da so vsakič, ko najdem prodajalca, njegovi izdelki že odstranjeni.
Resnično upam, da mi lahko ta forum pomaga. Če kdo od vas pozna nekaj zakonitih prodajalcev, ki dejansko zagotavljajo, kar obljubljajo, in ne goljufajo ljudi, bi to z veseljem slišal.
Hvala za pomoč
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Zdi se, da ima ta trgovina lepo in veliko izbiro tako štampiljk kot različnih vrst tabličnih strojev. 💊 Tudi cene se zdijo poštene.
Vendar ne vem, ali so varne in zaupanja vredne. Našel sem jih na redditu in zdelo se mi je, da so zakoniti. Morda je kdo že naredil izkušnje z njimi ali vsaj slišal kaj o tej trgovini?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hvala za odgovore in sporočila PM.

Bil sem v stiku z dobavitelji teh matric TDP in še vedno jih prodajajo na AliExpressu, vendar z drugačnim imenom in opisom izdelka. Z dobavitelji se morate povezati prek aplikacije WhatsApp ali WeChat, da bi dobili pravilne povezave do teh seznamov. Tisti, ki sem ga našel, je blagovna znamka z imenom "Candyland" in jih prodaja za približno 50 USD brez stroškov pošiljanja.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nakup iz Kitajske. Prosite za pošiljko z nekaterimi kovinskimi deli, da ne bo sumov
 
Top