Question testosteron

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, rad bi kupil testosteron na darknetu nekdo mi lahko priporoči zanesljivo spletno stran, prosim.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
No, trenutno tukaj ne boste našli nobenih steroidov, razen tega, da lahko pogledate v razdelek trga na levi strani in kupite nekaj drugih zdravil. obstaja še nekaj drugih trgov, kjer lahko najdete testosteron na darknetu, vendar ne morem priporočiti nobenega posebnega.

v prihodnosti boste morda našli steroide tudi na tem trgu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kaj je testosteron? Surovi? Olje? Acetat? Enantat? Propionat? Če želite kupiti prašek, se obrnite na qingdao sigma chemical, so najbolj priljubljeni prodajalci steroidov, izdelujejo tudi olje in zelo zelo poceni, lahko greste tudi na catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, so prodajalci steroidov ect.

Ampak, da nekaj researchs pred teči cikel, pojdite na rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Če ga želite preprodati, pojdite kupiti v qingdao sigma, če naročite veliko količino (10 viale test E na primer je 60 €, torej manj kot 10 € na vialo), morda lahko ona lahko naredi ceno, in ga preprodajo na 17-18 € (dont biti kot drugi, ne prodajajte ga po 30 €), naredite svoj logotip ect ect ect, in to je to, če želite preprodajati prašek, kupite v qingdau, saj je manjša verjetnost, da bo surovina slaba (namesto viale, qingdao je imel prej nekaj težav z vialo, vendar je to zdaj odpravljeno)

Če želite jemati zase, če želite narediti trt, pojdite na qingdao bro x)

če pa želite narediti samo en cikel, pojdite kupiti na goldenlabs.org, fant je zelo profesionalen in kul, poceni cena in dobra kakovost

lahko ga vodite tako :

teden 1-10: 500mg / teden E3D
teden 3-10 : 500mcg HCG na teden
teden 10-12: nič
teden 12-16: 50mg clomid / 20mg nolvadex

verjetno morate vzeti arimidex, če čutite, da so vaše bradavice občutljive, vendar začnite z 0,25mg 1x na teden, da vidite razliko, če vzamete več neposredno, se bo vaš E2 zaprl in za cikel je zelo zelo slabo. 10 tednov je minimum, lahko vzamete drugo stekleničko, da nadaljujete, medtem ko 4,5 tedne na 125mg ali smtg tako, da pomagate telesu, da ohrani svoje dobičke in počakajte 2,3 tedne ans run PCT , povejte mi, če imate druga vprašanja ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Oglejte si kavno lekarno iz Kitajske. So clearnet, vendar zakonit. Sam sem pri njih uspešno naročil.

 
Top