Testosteron propionat (AAS) (STEROIDI)

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Predmet testiranja je propionat. Običajno se ta spojina običajno odmerja po 100 mg na ml. Zdaj moramo za razlago tega homrona najprej priznati, da je glavna razlika v tej spojini ester, večina teh steroidov ima ester, ki je pritrjen na hormon ester je čas sproščanja hormona v telesu. Testni propionat ima tridnevno razpolovno dobo, tako da boste v bistvu v 24 urah začeli imeti hormon, ki se pripenja na vaše receptorje, zdaj testni prop ima malo bolečine po injiciranju nič, kar je dibilitativno, počutilo se bo kot čebelje pike za 48 ure, vendar je to tudi, kako boste vedeli, da je bil pravilno sintetiziran in da je steroid pravi. Test prop se uporablja predvsem za hitro prednjo obremenitev, medtem ko čakate, da se drugi steroidi začnejo uporabljati, uporablja se tudi pri številnih športnih športnikih, ki se testirajo zaradi kratke razpolovne dobe. Zdaj je druga dobra stvar pri testnem propu minimalno zadrževanje vode, ki ga boste pridobili. včasih z daljšimi esterskimi steroidi, zlasti s testom cyp, testom enth in nekaterimi nelderoni, kot sta deca in dbol. ill se v to v drugi epizodi, v zaključku test prop je odlična alternativa za peopl, občutljiv na zadrževanje vode in za ljudi, ki so testirani za steroide, najboljši odmerki za ta steroid so 300mg do 1000mg lahko greste višje, če želite. Ne boste morali skrbeti za neželene učinke estrogena ethier, kar pomeni, da gyno in nizek libido ne bosta zaskrbljujoča s to obliko testa. Naslednji predmet decca durobolin.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, hvala za objavo. Priporočam vam, da zaradi boljše berljivosti uporabljate polna imena zdravil. Veliko ljudi ne ve, kaj je test cyp ali test enth in tako naprej. Prav tako lahko dodate kakšno zanimivo sliko, da bo vaša objava bolj privlačna in informativna.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Hvala za opozorilo. Ill bo Brewing tukaj v nekaj dneh bo objavil slike in ect za prikaz procesov. še enkrat hvala za pomoč in podporo moji niti.
 
Top