Question Pretvorba testosterona v prahu v injekcijsko obliko?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, pred kratkim sem dobil v roke nekaj testosterona v prahu, ne drugih derivatov, kot je testosteron enantat, samo navaden testosteron v prahu. Zanimalo me je, ali je njegova izdelava v injekcijsko obliko podobna izdelavi drugih steroidnih praškov v injekcijsko obliko. Tukaj je spletno mesto za formulo, koliko vsake kemikalije je treba uporabiti, Vodnik za izdelavo steroidnih praškov v končne injekcije. v uvodu pravi, da "Ta steroidna pretvorba je namenjena daljšim estered anaboličnim steroidom, kot so deca durabolin, testosteron enanthate, trenbolon enanthate itd. ",vendar ne omenja navadnega testosterona v prahu. bi še vedno delovalo?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
In če je kdo radoveden, s shranjevanjem imam posodo, ki dobro tesni, nato sem na dno posode postavil kalcijev klorid, "da bi bila v posodi suha atmosfera", testosteron v prahu pa imam v posodi iz PTFE s testosteronom v prahu, postavljen je v temno hladno sobo.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kakšno je natančno ime praška? Imate morda cas številko? Večina testosterona v prahu prihaja v obliki/soli in vsaka oblika je različna.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hvala za odgovor, to je navaden testosteron, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Raztopite ga v fiziološki raztopini. To je najvarnejša možnost za uporabo.
 
Top