Question So odstranjeni videoposnetki o sintezi?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ugotovil sem, da so bili videoposnetki o sintezi DOB, DMT in amfetamina na YouTubu odstranjeni, zakaj je tako?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko kdo posreduje tudi povezavo za prenos videoposnetkov ? Povezava, ki je že na forumu, mi ne deluje
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, dobili smo stavke s strani YT in odstranili te videoposnetke. Najdete jih v razdelku Video tukaj (gumb v levi vrstici).
@Nszgent Video lahko prenesete tudi od tam. Pod vsakim videoposnetkom je gumb Prenesi. Delujejo pravilno. Verjetno imate težave z internetom ali brskalnikom.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hvala za odgovor. Ali boste na to spletno mesto naložili še več videoposnetkov? Z veseljem bi si ogledal videoposnetek o sintezi LSD ali sintezi MDMA! Hvala!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Da, delamo na način sinteze Meth. MDMA bi bil za video bolj resničen kot LSD. Sinteza LSD je zapletena in obstajajo številni različni podobni analogi z enostavnejšo sintezo za tajne laboratorije.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Politika YT je, da ne smeš prikazovati, prepričevati ljudi v proizvodnjo drog, veliko kul videoposnetkov o tem, kako se proizvaja 4mmc iz Rusije, je yt prepovedal, čakam, da mi popravijo prenosnik, ker imam 2 kul videa s hitro proizvodnjo 4mmc iz ruskega foruma
 
Top