Dead Drops Ulične cene?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Že od nekdaj sem si želel to vprašati, vendar mi to še nikoli ni uspelo!

Recimo, da sem v ZDA, na vzhodni obali, jussaiyan, in imam 10 g 3MMC in 10 g MDMA. Vse to zmanjšam na 1 g in uporabim Dead Drop, torej 20 očitno zelo majhnih paketov, ki gredo na kup neumnih bogatih študentov ... Kaj naj zaračunam? Predpostavimo, da je to najboljši izdelek doslej! (Shout-out to @DutchNarc0s!!!)

Začenjam in želim preizkusiti kosti svoje postavitve, preden se potopim v nakup opreme, poleg tega potrebujem "semenski" denar za to...

Kolikšen znesek bi lahko zaračunal in bi se še vedno prodajal? Ali lahko s temi prvimi 20 g iztržim dovolj, da si lahko privoščim vsaj osnovno opremo, ali menite, da bom moral prodati več serij?

Če karkoli tukaj ni košer, me, prosim, samo brcnite v jajca in izbrišite. Ne poskušam kršiti pravila, ki ga ne poznam!..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Za MDMA vidim približno 150 dolarjev za gram. ali so to le sanje? (morda skupaj 2400 dolarjev), če bi vse potekalo brezhibno? Nikakor ne, kajne? lol?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Zdravila ne bi smela biti poceni. Običajno deluje na naslednji način:
Imate laboratorij in od tam se začne oblikovati cena izdelka. Proizvedete 2,5 kg na teden (majhne količine). Izračunate ceno izdelka na gram. Proizvodnja 3 MMC ali 4 MMC bo stala od 2 do 3 USD na gram (to je najvišja cena). Izdelate svoje mrtve kapljice po 1 kg in najamete nekaj prevoznikov, ki bodo vaše blago prepeljali v druga mesta in tam izdelali mrtve kapljice po 100 gramov.
Nato v teh mestih najamete ljudi, ki bodo prejeli 100 g mrtvih kapljic in iz njih izdelali 50-100 mrtvih kapljic po 1-2 g.
Končni potrošnik bi moral videti ceno, ki pokriva vse vaše stroške, podjetje pa bi moralo imeti vsaj 100-odstotni pribitek.

Izračunajte:
Stroški končnega izdelka znašajo 3000 USD.
Prevoznik prejme 100 USD za vsako mrtvo kapljico 100 g + stroški prevoza, izračunani kot strošek 1 km poti = 1,5-2 USD.
Maloprodajni kurir dobi 12 USD za vsako uspešno kupljeno mrtvo kapljico, ki jo je izdelal.


Skupaj, če ste organizirali distribucijsko mrežo v polmeru 1000 km od laboratorija, so stroški proizvodnje naslednji:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Tako naj bi 1 gram za končnega potrošnika stal 36 USD, vaš dobiček od 1 kg pa bo 18000.

To je zelo groba matematika. ker je za izdelavo 1000 mrtvih kapljic po 1 g potrebno precej časa, je lažje izdelati 2 g in jih prodati končnemu potrošniku za manj kot 72 USD. recimo, da jih lahko prodate že po 60, v tem primeru ne izgubite ničesar pri dobičku.

Morda lahko zmanjšate stroške prevoza maloprodajnim kurirjem. Toda tudi če boste znižali cene in boste delali približno po tej shemi, boste od vsakega kilograma zaslužili 10000 dolarjev.

Prav tako ne pozabite, da ta posel ne stoji na zaupanju in da se ne morete spremeniti v nasilno barabo. Od prevoznikov in maloprodajnih kurirjev je treba vzeti depozite, da se jim ne bi splačalo prilaščati blaga in vas goljufati. Prav tako ga ne smete obravnavati kot nekaj, kar ni zelo pomembno. Svojim zaposlenim morate nenehno zagotavljati delo, ko bodo zaposleni spoznali, da imajo pri vas vedno delo in stabilen dohodek - bodo ves čas z vami.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Najlepša hvala za razčlenitev!
Absolutno mi je všeč zamisel, da bi zaposlila ljudi in se tako poglobila, vendar sem v naslednjih nekaj tednih, ko se učim, žal majhen krompir in bom to za zdaj vodila sama!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dovolj je samostojno izdelati prvi kilogram, narediti 500 mrtvih kapljic in jih prodati, da se celoten proces začne in ne ustavi več. Začeti je treba z majhnimi koraki.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur za mdma, 40eur za 5g ampf na Balkanu (kot končni uporabnik)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To so zame izjemno dragocene informacije, hvala @Jorg!
iščem splošni "občutek" za trge v letu '24
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
150 dolarjev je verjetno težko uresničljiv cilj. 100 dolarjev/g je tisto, kar bodo ljudje plačali tukaj in ljudje so čudni. Nekateri bi raje kupili sranje, ker je cenejše, kot da bi plačali za kakovost. Težava, s katero se soočate, je, da nihče ne ve, da imate najboljše stvari. Potreben bo čas in marketinška strategija, da boste dosegli višjo ceno. Da bi si ustvarili ime, morate izdelek spraviti na ulico.
 
Top