Življenje na ulici in življenje v podjetju

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Že dolgo sem si želel z nekom spregovoriti o tej temi. Žal nisem imel nikogar in časa, da bi to storil.

Kakšne so vaše izkušnje s prehodom med življenjem z visokim tveganjem/visokimi nagradami v ponavljajoče se vsakdanje življenje 9to5?

Kako ste obvladovali spremembe v okolju in ljudeh?

Ali se je bilo treba navaditi, da ne zapravljate nepremišljeno, ali ste potrebovali čas, da ste se ponovno asimilirali v družbo?


Zame osebno je bilo sprva kar težko. Ko sem prenehal s trgovanjem, sem dobil dokaj lepo službo v pisarni, vendar sem se vedno počutil, kot da tja ne spadam.
Ljudje so bili na nasprotni strani, kot sem bil navajen.... Vem, vem, da je veliko ljudi, ki v pisarni delajo stimulanse ... vendar v mojem primeru ni bilo nikogar.
V mojem primeru sem se počutila, kot da nisem jaz, del mene je umiral. Vsa ta korp-bula je bila preprosto preveč. Po drugi strani pa sem moral delati za denar in zaslužil sem približno 4x manj kot leto prej. Prav tako sem se moral oddaljiti od svojih starih prijateljev, saj nisem želel nobenih impulzov, da bi počel stvari, ki sem jih počel pred tem.

Zanima me, da slišim vaša mnenja in izkušnje.... kaj menite, da so prednosti in slabosti?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V primerjavi s tem, kar ste počeli vi, sem v običajnem pisarniškem delu vsekakor videl pomanjkanje navdušenja. Ste se končno asimilirali? Če da, koliko časa je trajalo, da ste postali normalni?
 
Top