Question Začetek mojega poslovanja z zdravili

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nenehno se srečujem s težavami pri prodaji svojih zdravil ,saj so moja zdravila zelo draga, tj.61 dolarjev za en gram in si jih ne more privoščiti vsakdo, poleg tega pa trenutno nimam baze strank, poskušal sem se povezati z mnogimi ljudmi brez povezave, vendar brez rezultatov, zato sem zdaj poskusil srečo na internetu, razmišljam o tem, da bi razvil svojo spletno stran ali prek instagrama usmeril svoje potencialno občinstvo, na instagramu je usmerjanje potencialnega občinstva enostavno, kako pa bom to storil na spletu, saj nimam nobene strategije za usmerjanje občinstva in nimam izkušenj z izdelavo spletnih strani, velik problem pa je tudi, kako bom prejemal plačila, obstaja veliko Bitcoin denarnice, ki so zasebnost osredotočena kot wasabi in samurai, vendar so zaupanja vredni in kako bom gotovino moje bitcoins v moji lokalni valuti, če je kdo imel kakršne koli izkušnje reagarding to nit prosim pomagajte mi in prosim tudi mi lahko da nekaj strategij, kako lahko ciljno moje potencialno občinstvo in zgraditi svojo bazo strank tako na Instagram in morda na spletu.

Hvala.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Morda je vaš izdelek suhoparen, da bi pridobil veliko občinstvo? Ali je zasvojljiv ali priljubljen?
 
Top