Question pomoč za začimbe

helion60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, rad bi izvedel, ali obstajajo kakšne spodobne trgovine z začimbami (k2/legal highs), ki bi dostavljale v EU ali Združeno kraljestvo?
Drugo vprašanje je, ali bi lahko dobil vse stvari, ki so potrebne za kuhanje sam (imam ljudi v vzhodni EU, ki lahko kupijo, če je na voljo tam, vendar še nisem prepričan, katere izdelke iščem) veliko sem prebral na tem forumu (nimam pojma, kar zadeva kemijo), spomnim se, da sem nekoč dobil ta izdelek, imenovan damnesia (slika 1 in 2), če bi bil kraj, kjer lahko kupim to ali mi lahko kdo pomaga z nekaj nasveti ali povezavo do tutorial o tem, kako ga narediti, Hvala.
 

Attachments

  • MW9BRInKvO.png
    MW9BRInKvO.png
    134.8 KB · Views: 250
  • UY9lQqr4DF.png
    UY9lQqr4DF.png
    82.2 KB · Views: 230

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
V zadnjem času je težko kupiti sintetične kanabinoide za izdelavo mešanic za kajenje. Resnično upamo, da bo enemu od naših uporabnikov uspelo organizirati laboratorij za sintezo in bo prodajal noide.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya vendar toliko prevarantskih prodajalcev, še vedno na naši poti do nakupa kemikalij in testnih prodajalcev, hitrost je postala nepričakovano počasna.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali kdo ve, kaj moj prodajalec pomeni nakup ADBB? Ne najdem doslednega odgovora.
 
Top