Question Je kdo uspešno kupil PMK (CAS: 4676-39-5) od kitajskega dobavitelja?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vidim, da večina kupi pmk etilglicidat (28578-16-7) in ga nato pretvori v PMK (4676-39-5), vendar vidim, da je pretvorba iz ene snovi v drugo zapletena, zato me je zanimalo, ali je komu uspelo uspešno in brez prevare kupiti PMK neposredno, brez potrebe po nakupu posrednika.
Hvala vsem!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To je nadzorovana snov na kitajskem in v večini držav na svetu. ne morete ugotoviti, kako je z mešanjem praška z močno kislino. segrevanjem in uporabo ločilnega lijaka?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Razumem, da se pri pretvorbi etilglikidata v PMK izgubi velik odstotek čistosti, videl sem tudi, da je potreben velik kemijski reaktor itd. vendar domnevam, da bo obstajal način, kako to narediti v manjšem obsegu ali brez potrebe po kemijskem reaktorju.
Hvala!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Delate lahko neposredno s pretvorjenim ketonom, čeprav ni idealen in ne daje zvezdnega končnega izdelka, lahko ga v poznejši fazi očistite vseh nastalih gmot.
1L z okroglim dnom ali celo ravnim je 10-20 evrov... ali je res tako velika naložba, da bi stvari opravili vsaj nekoliko pravilno? Vevor ima 50 evrov vreden komplet za destilacijo s kondenzatorjem in okroglim dnom, ki ga lahko uporabite kot reaktor v majhnem obsegu.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Moji prijatelji so nekajkrat poskusili kupiti brez Escrow na nekaterih divjih tržnih mestih in vedno je šlo za prevaro brez pošiljanja izdelka ali pošiljanja zajebane sode in smeha.
 
Top