Question Ali naj svoj izdelek obarvam

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Ali naj svoj amfetamin obarvam, da bom imel ulično ime kot v filmu Breaking bad?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ja, včasih sem to počel, da se začne kot vojna za ozemlje, da bi ljudi obrnili drug proti drugemu, pojdite v belo sosesko in razdelite samo rjave in črne tablete ter pojdite v črne soseske in vse v tem davku bele tablete, nato pa pojdite in prenehajte s tem, ker če potrebujete trik, imate bunkeljsko sranje
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarkazem : ko se neposreden odgovor preprosto ne zdi dovolj
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ne samo, da je to super ranljivo, da je v ponarejeno kopirano in si dal ven poslovni pekel tudi implicira vas brez neumnega razloga samo narediti vse te posle in poskrbeti za druge posle, ki niso boste ugotovili, da je veliko manj tega, če ste pošteni
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ne, zakaj bi to storili? ljudje želijo čiste izdelke, če jim torej dostavite nečiste barvne izdelke, se verjetno ne bodo vrnili, saj je to preprosta poslovnost. 1/1 Prav tako ne mislim, da je modri meth ali smt več kot enkratna zabava. bolj priporočam, da stisnete tablete in jih označite z logotipom, kot pa da to storite.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ja, ne bodite tisti fant, ki zajebava trike, dostavite izdelek in poberite nagrado
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
So ponarejeni! Cuz he gave me shit to sell and yo I smoke the whole bundle
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To je dobra trženjska strategija, če že imate izdelano bazo strank, lahko stvari začinite samo zato, da ljudje vedo, da gre za vaš izdelek, ki ga uporabljajo ali prodajajo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Izdelajte odličen izdelek, nato pa ga obarvajte. Ljudje bodo želeli vaše izdelke in dosegli boste večjo prodajo. Ključ je najprej dober izdelek
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
če res "želite" barvati.. Mislim... Ali ste videli oddajo? Obarvani izdelek v 99 % primerov ni bil prava "Heisenbergova" modra barva, ki je nastala zaradi posebne sestavine, dodane metilaminu, ki je povzročila kemično reakcijo... Ampak verjetno preveč razmišljam o tem, barve so zabavne.

Moje glavno in pravo vprašanje je: ali to ne pomeni, da si s tem postavljate večjo tarčo na hrbet za PoPo? Začnejo iskati modre vrečke okoli in lažje bo povezati nazaj na vas, mislim, in brez toliko potrebe, da bi v preiskavo zgodaj pripeljali policiste za droge.

Zadnja, verjetno neumna misel: Zakaj še nisem slišal za metamfetamin z okusom češnje (ali v tvojem primeru modre maline)?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Aromatiziran metamfetamin? Všeč mi je. Vedno mi je bil nekako všeč grenko-sladek okus mojih stisnjenih aditivov
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ali kako je s to prevleko na Advilu? Sranje je sladko! YUMMY! Ko sem začel kaditi cigare in sem spoznal vse "okuse", sem jih sovražil. Grozno. Nekoč sem sokove svojega govejega lo meina pomotoma dobil na zavojček cigar brez okusa. Dolga zgodba o tem, zakaj, vendar nisem opazil in tako so se posušile. Imele so ČUDOVIT okus in kar nekaj časa sem potreboval, da sem ugotovil, kaj se je zgodilo. Cigare z okusom mesa! ZAKAJ TO ŠE VEDNO NI NEKAJ POSEBNEGA???? Pokajte cigaro in mi povejte, da ne bi imela boljšega okusa s "pridihom" slanine. Od tistega dne se ukvarjam z okusi in spreminjanjem okusov stvari.

V celoti razkrivam, da še nisem poskusil Meth, vendar predvidevam, da je vsaj po okusu podoben 4MMC, saj gre v bistvu za kemikalije? Zakaj ne bi dodali odtenka češnje ali česa podobnega, če to na noben način ne vpliva na kakovost? (Še vedno) nisem kemik, zato o tem ne morem neposredno govoriti, zato me res zanima, ali so okusi, podobni sladkarijam, možni za katero koli od teh drog...

Predvidevam, da moraš vedeti, da se ne sme kaditi ali vbrizgavati. To bi lahko bilo slabo.. Morda sem pravkar odgovoril na svoje vprašanje... Vsaj to, še vedno razmišljam o cigaretah z okusom mesa... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ja dobro za policiste, da hitreje najdejo povezave do istega kroga.
 
Top