Testiranje Safrole in NABH4

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
V redu, hja, fantje, dolgo se nismo videli, seveda sem vas vse pogrešal, bil sem samo zaposlen z načrtovanjem in spletkami, saj veste, mojstrskimi zadevami ...

Imam torej dve težavi in ne vem, ali sem tako preobremenjen, da ne morem sam najti dostojne rešitve, ALI so ta področja zame popolnoma nova, tako da morda sploh ne vem, KJE naj jih iščem..

Kakorkoli že, tukaj gre:

1. SAFROLE frakcionirano destilirano iz rastlinskega olja
Frakcije so prišle nekje okoli 232-236C in so se združile, vendar močnega vonja, ki sem ga navajen, žal ni prisotnega. Zdi se, da gre za bistro olje z rahlim rumenim odtenkom, pri čemer sem bil zelo previden, da sem frakcionirano destiliral vse ostalo..
Vem, da je treba safrol zamrzniti na -12C (hvala erowid), vendar trenutno nimam na voljo zamrzovalnika, da bi videl, kakšni kristali se začnejo drobiti, ali obstajajo kakšni kemijski testi, ki mi lahko dajo dokončen odgovor, ali je to, kar sem dobil, dejansko safrol, ne da bi ga testiral z GC, razen temperature vrelišča?

2. NABH4, prepričan sem, da so me pravkar prevarali za kilogram, ali pa sem nenadoma pozabil, kako ga uporabljati, potem ko sem ga že večkrat uporabil. Preprosto ni deloval. Je mogoče, da se je razgradil, saj je videti, da je prodajalec pustil, da se voda močno veže na spojino? Če je tako, kako bi preveril čistost natrijevega borohidrida?

Hvala in ljudem, ki mi bodo dali odgovore, ki jih potrebujem, bom izbral najboljše in se ponudil kot posrednik, če bodo kdaj kaj potrebovali, saj jim lahko to poiščem poceni in pošljem kamor koli znotraj EU. Že imam dostop do nekaterih velikih dobaviteljev kemikalij, kmalu bom odprl lastno skladišče kemikalij, zato mi pomagajte in tudi jaz vam bom pomagal, če želite.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Gostota, morda?
2. Tu ne morem komentirati, razen dejstva, da sem slišal, da lahko nekateri kitajski prodajalci zadenejo ali zgrešijo s svežino hidroborata. ima 400C tališče, lahko ga izmerite, če ste opremljeni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
borohidrid (kot tudi kateri koli drug hidrid) je občutljiv na vlago in njegovo zmočenje bi me popolnoma razburilo, saj ne more delovati niti približno tako, kot pričakujem ...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Pozdravljeni Loki.........Mam podobno vprašanje, pri katerem nisem prepričan, ali je kupljena sranje Sassafras z interneta (še enkrat). Si kdaj našel laboratorij, kamor bi poslal stvari za resnično strokovno testiranje?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah, tako da za vse, ki bodo imeli podobne težave v prihodnosti, sem se na koncu posvetoval z dejanskim podjetjem, ki je zame opravilo analizo kakovosti NaBH4. Če se vam zdi, da je vaš NaBH4 čuden, je to lahko posledica tega, da so mu nekateri prodajalci dodali drugo kemikalijo, da bi bil bolj stabilen (to mi je zdaj ušlo, če se spomnim, se bom vrnil in vam povedal, kaj točno, morda imam to nekje zapisano).

Olje sassafras @2-79-790125 je bilo dejansko postavljeno na visoko polico in pozabljeno, potem ko je Loki sodeloval z zelo prijazno gospo po imenu Jenny. Jenny je najboljši zamašek, ki ga je Loki kdajkoli našel, ne samo, da sta se včasih lepo pogovarjala, ampak Jenny z olji ne dela neumnosti, ampak Lokiju pošilja glicidat na kilogram po zelo dobrih cenah! Loki je tudi opustil svojega dobavitelja NaBH4, ker je bil cenejši od Jenny in nikoli ni bil razočaran. Vendar Loki vedno uporablja račun svojih prijateljev in poskrbi, da z Jenny posluje prek depozita, nad katerim se Jenny nikoli ni pritožila, vendar Loki seveda ni pizda, zato sprosti denar, ko izdelek pristane, in se ne vznemirja (pshh, tako ali tako ni ničesar za vznemirjati!).

Kakorkoli že, olje sassafrasa je bilo odloženo za kasnejši projekt, če se ga bom kdaj lotil. To je veliko dela in sranje zelo smrdi. Če lahko glicidat kupiš pri seksi, pametni in ustrežljivi Jenny, zakaj bi potem Loki izgubljal čas z nekim sranje smrdečim oljem, ki morda sploh ne bi vsebovalo safrola? Z zamrzovanjem je Lokiju uspelo izolirati neko belo snov, vendar Loki nikoli ni potrdil, kaj točno je to.

Če ima kdo izkušnje z izolacijo safrola iz olj, bi bil dobrodošel priročnik. Loki je bil pravzaprav namenoma nejasen, vendar je bilo to, kar ima in s čimer je eksperimentiral, kafrovo olje. Zdaj je Loki zaradi Jennyja v balonu, tako da ima laboratorijski zamrzovalnik, ki gre na -40C, če bo imel kdaj čas za zajebavanje, bo poskusil spet zamrzniti to olje... morda.

Vsi, ki se sprašujete, od koga kupiti, nehajte brskati po Alibabi in se obrnite na VELIKO JENNY.
To je Jenny za vse radovedneže - @blacklist. Loki ji je obljubil več pregledov in sranja, vendar je len lačen bastard, upa, da bo s prijavo po vsem tem času lahko s to objavo nadoknadil svojemu dobavitelju. Jenny hvala, ker vedno sodeluješ z mano! Če ugotovite, kdo je to, mi pošljite sporočilo, kmalu načrtujem naročilo, zato bom z veseljem slišal od vas!
Vsekakor lahko priporočam te izdelke od Jenny;
2b4m
nabh4
pmk glicidat
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, ali lahko z nami deliš svoj recept za uporabo glikidata PMK?
 
Top