Čiščenje in izboljševanje vaših zdravil

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Predpostavimo, da ste kupili izdelek, ki je očitno videti zelo umazan in razredčen. In dobro bo, če bo trivialni kokain razredčen z aspirinom ali jedilno kredo. To je običajno in razredčitev izdelka vpliva predvsem na moč učinka, zaradi česar morate povečati odmerek.
Zelo pogosto pa se zgodi tudi, da je droga, ki jo kupite na ulici, razredčena z nečim precej slabim, kar lahko povzroči veliko škodo vašemu telesu.
Včasih se celo govori, da nekateri drhal dodaja fino mleto steklo, ker "sovraži džankije". To je sicer pogosto, vendar redko.
Kljub temu morate biti vešči določanja stopnje čistosti in načinov čiščenja snovi.

Ali pa ste morda sami pripravili nekaj drog, vendar niste zadovoljni z videzom? Pričakovali ste bel prah, dobili pa ste rjav, smrdljiv izdelek. Ali pa ste sanjali o velikih, prozornih kristalih, pa ste dobili le nekaj rumenkaste, nerazumljive snovi. Seveda se lahko v obeh primerih aktivna sestavina izkaže za učinkovito in učinek bo za osebo, ki jo uporablja, povsem zadovoljiv. Vendar pa ni pomemben le učinek, temveč tudi videz! In čim manj negativnih stranskih učinkov za telo! To je pomembno!
V tem poglavju vam bomo poskušali pokazati, kako prepoznati umazan izdelek, kako ga očistiti in kako ga izboljšati z improviziranimi sredstvi.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Ljudje morajo prečiščevati svoj MDMA!

V preteklih letih smo videli toliko rjavega (kola) in šampanjskega (barva urina) MDMA, da je to neverjetno!
V zadnjem času pa smo videli zelene, rožnate, rdeče?, vijolične stvari, kar je smešno, saj nihče ničesar ne pove o tem. MDMA ni jebeno vijoličen, za božjo voljo! Operite svoje sranje! Nihče noče, da je ta rjava sranje videti rock bro.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
In glede tega argumenta, da ljudje nimajo radi narkomanov/ne skrbijo dovolj zanje.
Jebi te ljudi! Stranke jih imamo radi, fantje nas bogatijo, najmanj, kar lahko storimo, je, da jih pravilno obravnavamo in postrežemo. Prodajte jim dobro sranje in ne zmanjšujte izdelka z zajebanim beta alaninom, vi, kreteni, ki vas v velikih odmerkih za božjo voljo srbi kot sranje. Prodajajte čiste, nerazrezane, ne smrdljive stvari v prahu, DOBRE STROŠKE!

Malce razglabljanja, vendar sovražimo, da bi velemestni preprodajalci drog ali kuharji počeli takšne stvari za večji dobiček.

Vsakemu kuharju lahko zagotovimo, da bo dobiček kmalu prišel, če bo pripravljal dobre stvari!

Ali kot je rekel sam človek:
"Ti in jaz ne bova delala smeti. Izdelovala bova kemično čist in stabilen izdelek, ki bo deloval tako, kot je navedeno v oglasu. Brez primesi. Nobene otroške formule." - prva epizoda v zgodovini.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nisem prodajalec, le noob proizvajalec, vendar si zagotovo želim ta pogled na odnos prodajalec-kupec, ki ga imate! Precej navdihujoče in imate prekleto prav!
Če nam polnijo žepe, je najmanj, kar lahko storimo, to, da ponudimo čiste, nerazrezane stvari!

Pravkar sem končal kuhati svojo prvo serijo LSA, na koncu sem dobil rumen prah, lahko potrdim, da je to LSA (pod UV se sveti kot zajebanec). Poskusil bom izvesti kakšen krog rekristalizacije in ga pridobiti čistejšega! Čeprav nisem kemik, se ponovno učim najpomembnejših osnov, kot sta splošna in organska kemija.

Ne vem, ali imaš izkušnje z LSA, vendar bi bil vesel kakšnega nasveta!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Večino stvari, ki jih dobim, očistim. V zamrzovalniku hranim steklenico 100-odstotnega acetona. V njej je nekaj meric molekularnega sita 3A. To preprečuje, da bi se v njem nabirala voda. To je poceni in zelo učinkovito. Ledeno mrzel aceton je odličen za metamfetamin in kokain. Dam ga v Buchnerjev lijak in nanj zlijem nekaj acetona, mešam približno 10 sekund in dodam vakuum. S tem običajno izgubim 10-30 % teže. Če hočem očistiti še nekaj več, v zamrzovalnik postavim steklenico z vodo in ko začne zmrzovati, uporabim približno 2 ml/g. Meta in kokain sta zelo topna v vodi, zato je vsaka stvar, ki se ne raztopi, odpadek. Dajte jo v pirexovo posodo za pito na nizko temperaturo na gorilniku in pihajte z ventilatorjem ali sušilnikom za lase.
To običajno pomaga, ne da bi se molekula sploh spremenila, zato je verjetno ne boste uničili. Kokain je rahlo topen v acetonu, zato lij odtrgam od bučke in ga še 2x vrnem v lij. Aceton lahko izparite in pridobite majhno količino, 1-2 %.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
ja, super, brat, ampak kaj če ti tega ne bi bilo treba narediti vsakič, ko nekaj dobiš? Predstavljaj si, kako kul bi bilo, če bi to naredili prodajalci.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne glede na to, kako dobre so vaše stvari, vam ne bom verjel, ko boste rekli, da so, ker trgovci toliko buljijo v svoje stvari, da me bo bolj zanimalo, če bodo nekaj poimenovali povprečno. S tem v mislih postane dvig cen manj upravičen in trgovec se lahko cenovno umakne s trga samo s tem, da ima manj neuporabne teže. Tvegati moraš, da bo dovolj ljudi tvegalo in plačalo več, da se bo izdelek razširil z ustnimi "pregledi".

Ja, to bi bilo lepo, vendar bom še vedno poskusil oprati, tudi če prejšnjih nakupov ni bilo treba oprati.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Posodobitev: molekularno sito 3a ne bo odstranilo vode iz acetona. Aceton je dovolj majhen, da lahko vstopi v sito. Včeraj sem ga nekaj uporabljal in opazil, da je precej rumen, kar običajno pomeni, da je v njem voda. Pogledal sem.
. Glede druge teme se strinjam, da ima vsak prodajalec najboljše sranje, če ga vprašaš. Nekateri ljudje so celo nevedni, da mislijo, da so smeti dobre stvari. Poznam fanta, ki prodaja <50 % kokaina, ki je narezan z metamfetaminom. Več ljudi, ki jih poznam, prisega, da je super. Traja več ur! Ne bo se niti skuhal. Filtriram ga skozi Buchnerjev lijak in se slabo kuha. Dobim nazaj približno 50 %. Lahko skuham 70 % orodja in dobim nazaj enako težo, kot sem ga vložil ( brez upoštevanja SB).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je napačno. 3A molekularno sito DOLOČA sušenje acetona IN alkohola. Na enem spletišču je pisalo, da ne, vendar po natančnejšem pregledu na približno 20 spletiščih piše, da to počne. Prav tako suši številne pline
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ne spomnim se, kje sem to videl, verjetno pri kakšnem kemiku na YT, vendar so na predstavitvenem videoposnetku o etanolu uporabili sita 3A za sušenje etanola, zaradi česar me zanima, ali bodo sita 3A dejansko sprejela NEKAJ etanola/acetona, vendar ne veliko, saj ga bo voda hitreje zapolnila? Nimam konkretne ideje, samo domneve.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Neverjetna stvar pri molekularnem situmu je, da ne deluje tako kot druga sušilna sredstva. Večina jih nekaj absorbira, molekularno sito pa nekaj absorbira. V tej neporozni snovi so drobne luknjice, ki imajo določeno velikost, to je število. Sito 3A ima luknjice velikosti 3 angstrome. Enota vode ima 3 molekule, 2H in O. Premer molekule je zelo blizu 3 uramov, zato se zapiči v luknjice in se zatakne. Na molekularni ravni. Vse, kar je večje od 3 üm, ne more priti v sito. Sito morate izbrati za kemikalijo, ki jo želite odstraniti; z večjimi števili bi lahko dobili amonijak iz alkohola ali aceton iz DMF. Molekularno sito dehidrira silikagel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3 A molekularna sita adsorbirajo He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3
4 A molekularna sita adsorbirajo Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, acetonitril, fromsko kislino, n-butanol, n-propanol, etanol in nekatere druge organske snovi
Za sušenje CO2 potrebujete molekulsko sito 3 A.

Nekaj malega sem videl, ko sem brskal po spletu
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Prosimo, upoštevajte:

Na voljo so tudi mikronski filtri za brizgalke.
Toda to je ločena tema. Mikronske filtre bom pregledal pozneje.
 
Last edited:
Top