Question Looking for a vendor vprašanja o psevdoefdrinu plz pomoč!!!

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, živim v severozahodnem delu ZDA in imam veliko težav pri pridobivanju psevdoefedrina. ali kdo ve, kje ga lahko najdem ali naročim?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Vsak od vaših prijateljev naj gre v lekarno in kupi škatlico tega zdravila. Rečeš jim, da jim boš za škatlico generičnega zdravila, ki stane 15 dolarjev, dal 25 dolarjev, nekdo, ki ga poznaš, pa ti da 30 dolarjev. Oseba lahko kupi 2 škatlici na leto. pokazati moraš osebni dokument. 2 škatlici zdravila s podaljšanim sproščanjem vsebujeta 5 gramov, 2 škatlici običajnega pa 3,2 g . Še bolje je, če nekomu drugemu plačate 30 dolarjev za škatlo. Ali pa jim obljubite nekaj naravnega Dextra
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ne, dobro mi gre. Ne želim, da bi bilo v mojem podjetju toliko ljudi, da bi mi morali kupovati škatle
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Razumem. Butan bi lahko dovajali kvasovkam, pridobivali L-pak in ga pretvorili v prekurzor. Druga možnost je Kitajska. Brez komentarja 😐
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Če bi vedel, kdo ali kje na Kitajskem, bi poskusil. Vabljeni, da mi pošljete pm z vsemi napotki ali vpogledi, ki bi jih morda lahko delili. Butan? Za to še nikoli nisem slišal. Samo različice benzaldehida
 
Top