Question Proizvodnja dekstroamfetamina

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Imam ADHD in rad bi preizkusil novo zdravilo na osnovi dekstroamfetamina, vendar je tam, kjer živim, izredno drago, približno 600 dolarjev za škatlico ... Uporabljam Ritalin s takojšnjim sproščanjem, vendar učinek ne traja dolgo in mislim, da je premalo. Razmišljal sem, da bi sam izdelal dekstroamfetamin, vendar ne vem, kako izvedljivo je to storiti in ali je to veliko ceneje kot nakup v lekarni. Hvala za vašo pozornost!
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
edini način, da imate možnost, je, da dobite benzaldehid in nitroetan (v ZDA pozabite nanju, razen če imate zveze, ki jih verjetno nimate, če prosite za pomoč pri sintezi)..... V nasprotnem primeru je to precej izključeno, razen če želite resno začeti kemijski hobi, ki bo stal veliko več, kot je vreden, zlasti z veliko verjetno neuspehi in strmo krivuljo učenja. Če lahko dobite ti dve kemikaliji, bo vse drugo, kar potrebujete, lažje dobiti. Toda na koncu dneva, če nimate noge na nekaterih osnovnih kemijah, pozabite na to. Morda ga boste lahko izvlekli z enim od tistih adhd globokih potopov, kjer ste nekaj časa obsedeni z nečim, nato pa se premaknete naprej, če lahko fudge nekaj laboratorijske opreme in imate soliden investicijski kapital, s predhodniki... vendar je njegova mati fucker sinteze (z 0 kemijskimi izkušnjami), če ne morete dobiti pravih predhodnikov .. in amfetamin je na lažji strani.

resnici na ljubo je vaša naslednja najboljša možnost samo kupiti kup amfetamina od nekoga tukaj, 600 dolarjev vam bo dalo fukktone več v tajnem amfetaminu, kot bi lahko kdaj upali kupiti v lekarni. En gram amfetamina je x50 20mg odmerkov adderala. Verjetno bo racemičen, vendar če bi lahko nekaj, kar bi verjetno lahko izvlekli od tam, kjer ste zdaj, je verjetno resolucija amfetamina, ki ga kupite tukaj, v obliki dextro... to bi bilo vaše najbolj razumno in praktično izhodišče...
 

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Živim v Braziliji, ne vem, kako zlahka lahko najdem predhodnike za sintezo amfetamina in sintezo Ritalina( metilfenidata). Ali imate v mislih, koliko stane osnovni laboratorij za proizvodnjo majhnih količin?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
no, poglejte na to takole. Izdelava katerega koli zdravila je pravzaprav precej preprosta, če imate bolj kot kar koli drugega na voljo sestavine. Ustrezna oprema je na drugem mestu, saj če najdete kemikalije, potem lahko adderal izdelate z nekaj steklenimi kozarci in kavnimi filtri. Če nimate vseh sestavin, je to takrat, ko začne postajati težko in to postane zelo dolg zapleten projekt.

Ker ste v Braziliji, nimam pojma, kako težko bi bilo dobiti kemikalije, ki jih potrebujete. Vendar imate dostojne možnosti, ker niste v Združenih državah Amerike, vendar ste še vedno v razviti državi, ki si je morda prizadevala preprečiti dostop do vseh kemikalij za izdelavo drog ...

vaš glavni poudarek, kot sem že povedal, je poiskati kemikalijo, imenovano "benzaldehid", in tudi "nitroetan". če to najdete in naročite, lahko to storite precej enostavno, ne da bi kupili kakršno koli laboratorijsko opremo. Laboratorijska oprema, ki jo potrebujete za izdelavo benzaldehida in nitroetana, je precej obsežna....

če tega ne najdete, ju lahko naročite in uvozite iz drugih držav, predvsem iz Kitajske. Kitajska vam bo poslala vse. Tudi v Evropi je nekaj držav, ki jim je vseeno, ali imate dostop do teh kemikalij. Na primer Češka. To je pogosta država. Edina ovira pri tem je uvoz s carino vaše države. Morda jim je mar za uvoz drog in imajo agencijo za odkrivanje nezakonitega uvoza. Ker uvažate kemikalije in ne droge, imate tukaj več možnosti. Pošiljatelj lahko kemikalije tudi napačno označi, če ga včasih vprašate. To lahko pomaga pri vnosu v vašo državo. Vendar pa lahko tako pridete v težave, zato je treba o tem koraku dobro razmisliti.

če bo ta projekt osredotočen na iskanje pravih kemikalij, bo to pravzaprav precej enostavno. Razlog za nakup kakršne koli laboratorijske opreme je v tem, da lahko izdelate kemikalije, ki jih ne morete kupiti.
To lahko naredite v kozarcu, če lahko dobite naslednje kemikalije.

-Benzladehid
-nitroetan
-natrijev borohidrid (morda bo potrebno nekaj dela, vendar je razmeroma enostavno)
-Amonijev acetat (lahko ga dobite, ni nezakonit. Bolj idealna je kemikalija, imenovana cikloheksilamin ali n-butilamin, ki ju je nekoliko težje najti. Vendar bo deloval kateri koli od teh)
99-odstotni izopropil alkohol (enostavno)
-natrijev hidroksid (enostavno)
-žveplova kislina (enostavno)
-bakrov sulfat ali bakrov klorid (enostavno)

Morda sem kaj izpustil, in če sem, je to nekaj nepomembnega.... Glavne stvari so upoštevane... To je lahko tako enostavno..... Z delom in laboratorijsko opremo lahko izdelate katero koli od zgoraj navedenih kemikalij, razen natrijevega borohidrida. Če tega ne najdete, obstajajo lažje alternative... lahko uporabite kovinsko živo srebro, ki se mu izogibam, vendar obstaja postopek z uporabo nikljevega klorida (ki ga je lahko najti) in cinkovega prahu (ki ga je prav tako lahko najti). vendar se morate naučiti, kako narediti proces redukcije, namesto da bi samo mešali kemikalije... ampak to je v redu, to se da narediti...
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni vsi, imam vprašanje. ali kdo ve, kako zamenjati amfetaminov sulfat v prahu=>metamfetaminov hidroklorid? hvala za komentarje vseh.
 
Top