Question Praškasta in kamnita oblika

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Torej,

živim med dvema edinstveno različnima trgoma droge. Približno eno uro v eno smer sem na enem, eno uro v drugo smer pa na drugem trgu. Oba imata velike tržnice na prostem. Na enem trgu prodajajo drogo v vrečkah po 5, 10 in 20 dolarjev. Razrez je že dodan, prav tako pa tudi vse snovi, ki so prišle na debelo (različni fentalogi, h, nitazeni, benzo, ksilazin itd.) Vsako mesto ima različne recepte. Vrečke so ogromne, vendar je očitno, da je v njih na tone rezanega in polnila. Zdaj pa tudi na drugem trgu, ki je približno na enaki razdalji v nasprotni smeri, prodajajo drogo. Prodajajo vrečke po 20 dolarjev, pol grama in grame. V nasprotju s prvim omenjenim trgom je mamilo na tem območju vedno v obliki kamna. Če bi poskušali prodati prah, ne bi imeli sreče. Te vrečke za 20 dolarjev ali pol ali polne grame običajno vsebujejo tablete dormin (difenhidramin), ki so vključene v vrečko s kamnom ali v dodatni vrečki, ki je prišita na vrečko s kamnom. Ker poznam oba trga, se dobro zavedam, da je trg z drogo še vedno močno okrnjen. Samo nekako dodajo svoj kinin, ksilazin, etizolam ali manitol in nekako zmešajo sranje skupaj ter ga spremenijo nazaj v obliko kamna. Slišal sem že veliko metod, vendar se je zdelo, da si je večina pplov postopek samo ogledala in ga ni mogla zares naučiti. Lahko bi rekli, da je bila uporabljena stiskalnica ali da so se spremenili v tekočino in nato zamrznili. Ali ima kdo izkušnje s tem bc Ne morem si privoščiti, da bi kaj zajebal.....
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Moj prijatelj, zapustite te trge in kupite na tem. če boste nekaj kupili, bo to čisto. In če je rezano, vam lahko povedo, s čim in koliko.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Torej so ppl, ki prodajalec tukaj, pripravljeni uporabiti njihovo storitev spremljanja pravilna ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Kaj za vraga je to? V kateri državi? To se sliši noro, človek, govorimo o kulturnem šoku! Kjerkoli v moji okolici lahko grem v gozd in najdem droge ali predhodne sestavine. Veliko razredov. Preden bi plačal denar za to, kar si opisal, bi se pokakal na ulici in si z golimi rokami obrisal rit.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
ZDA. Nabava je prešla iz srednjeameriških narko držav, kot je Kolumbija s Pablom Escobarjem, na mehiške kartele. Tihotapljenje je postalo težje, zato so #4 začeli nadomeščati s fentami. Nato so se zaradi zakonov proti fentu začele pojavljati druge podobne snovi.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vprašanje v ZDA n Kanadi so zdaj pomirjevala, ki so dodana fent. No, realno gledano je pri testiranju s plinsko kromatografijo v številnih testiranih vrečkah do 20 snovi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Verjemite mi, šel sem skozi 100 strani analize, če ste v ZDA, preverite Ta vir, morda boste videli kakšno sranje iz vašega vratu, morda celo nekaj, kar ste poskusili. Kolikor se spomnim, bodo za 100 dolarjev testirali VAŠE DRUGE, samo pošljite jih po pošti.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Edina droga, ki sem jo kupoval, je vsebovala samo diacetylmorfin in paracetamol. Puhast bež prah.
 
Top