Nova spletna stran za podjetje Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Gradim spletno mesto za svoj lokal za Mrtve kapljice. Glede na bližajoče se volitve sem razvil morda zelo donosno shemo. Svojo nastavitev želim preizkusiti s stranjo za donacije, ki bo povezana s kodo QRCode. Sistem mrtvih kapljic bo deloval enako kot z nalepkami QRCode, zato želim svojo donacijsko shemo zagnati kot preizkus svojega sistema.

Še vedno se ukvarjam s težavami s sranjem podatkovne baze, ki jih bom odpravil. Iščem smernice za vzpostavitev API-ja, ki bo zajel debetno/kreditno kartico, jo pretvoril v btc in poslal v mojo denarnico. Kot zdaj edini način, da lahko mislim, da to deluje, je samo imeti btc naslov denarnice in upam, da ljudje vedo, kako / že imajo crypto, ki bi odrezal zelo velik del moje baze iz česar shema verjetno več težav, kot je vredno.

Kakšni predlogi? Je kdo naredil kaj podobnega? Nekaj plug-and-play bi bilo čudovito, če obstaja.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Predlagam, da nekaj časa počakate. Razvili smo že tržnico, na kateri boste lahko prodajali mrtve kapljice, oddajali naročila za dostavo po kurirju. Karkoli. Za vse to smo poskrbeli. Bolje je, da investirate v lasten laboratorij.
Ta projekt bomo začeli izvajati letos.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ta tržni projekt se zdi obetaven in zanimiv. Vendar pa, ali bodo storitve na voljo tudi na nekaterih podeželskih območjih? Glede na trenutni zemljevid sem izven zemljevida, nikjer v bližini območij HIDT, kar je dobro. Živim tudi v bližini več večjih univerzitetnih mest, vendar so običajno takšne stvari koristne le za večja mesta. Ali bo program lahko pomagal na območjih, kot je moje?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Za zdaj se bom osredotočil na svojo digestorij!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
To bi bilo odlično, zlasti če bi bilo mogoče prejemati naročila iz Kitajske v večjih količinah.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To sem že povedal in še enkrat bom ponovil: Hvala, Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Če bi imeli na določenih področjih namensko osebo za kurirske storitve, bi si prihranili veliko težav. Imam 1 možnost za podeželje, za katero sem ugotovil, da odlično deluje, moj tesni prijatelj je voznik dostavne službe Fedex z določeno potjo. Ko je naročen paket, poskrbimo, da prodajalec uporablja fedex, in ker moj voznik pozna večino krajev na svoji poti, so izbrani 2 ali 3 naslovi in posebno ime, ki ga pozna samo voznik, zjutraj, ko je paket na tovornjaku, bo videl ime in naslov v svojem skenerju. Voznik opravi svojo pot kot običajno in ko pride na območje, skenira paket kot dostavljen, nato ga da v škatlo za malico in ga po službi odnese domov. Moj prijatelj ga nato prevzame. Edina povezava s komer koli pri tej metodi je pri nalepki/poštnini, kar je mogoče rešiti na različne načine. Če imate prijatelja, ki dostavlja za ups, fed ex ali kakšno drugo storitev, ki je na voljo na vašem območju, je to lahko dobra metoda pošiljanja in prejemanja.
 
Top