Question Nova generacija predhodnikov?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Vem, da to za veliko ljudi tukaj ni pomembno/ne vpliva, vendar je agencija DEA pred kratkim na svoj "seznam za poseben nadzor" dodala več kemikalij

Vem, da to ne preprečuje, da bi bili paketi napačno označeni, vendar dodaja manjšo raven pravne zaščite za domačega kemika, če je paket iz kakršnega koli razloga zasežen.

Ker je zame pravna varnost na prvem, drugem in tretjem mestu pred vsem drugim, je to uničujoča novica.

Zanima me, kam bo po vašem mnenju šla prihodnost predhodnih sestavin?

Za amfetamin je dietilfenilacetil malonat še vedno dober, tako da ni skrbi. Zdi se, da je iz njih mogoče zlahka narediti nove, zato me ne skrbi preveč

Za mdma je to zapleteno. Vsi glicidati so zdaj nezakoniti. Mislim, da bo 3,4 MD-APAAN nova pot, saj se zdi, da je mogoče kupiti 3, 4 MD Fenilacetonitril je na voljo.

Za mefedron je 2 jodo 4 metil propiofenon še vedno lega, tako da je to v redu. Morda obstajajo druge skupine, ki jih je mogoče enostavno dodati in odstraniti iz položaja 2?

Ali kaj drugega razmišljate o drugih predhodnikih?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
2kloro4metilenopropiofenon se lahko uporablja za 4mmc
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Pozabil sem na klorovodik! Verjetno bo tudi cenejša od jodove. Zdi se, da DEA precej počasi spreminja stvari, zato se zdi, da je najboljša metoda sprememba ene kemikalije naenkrat, nato pa se preide na naslednjo, tj. kloro, nato jodo, metilglicidat v etilglicidat itd.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Trg predhodnih sestavin se lahko razvija v dveh smereh:
- oblikovalski predhodniki so kompleksne molekule, iz katerih je mogoče pridobiti prepovedane snovi (na primer glikidat BMK)
- sinteza predhodnikov iz enostavnejših dovoljenih snovi (na primer 4-metilpropiofenon, ki ga je mogoče pridobiti iz enostavnejšega toluena)

Možna je še ena možnost, to je zamenjava končnih izdelkov z analogi, na primer:
metamfetamin (iz fenilacetona) - 2-fluorometamfetamin (pridobljen iz dovoljenega 2-fluorofenilacetona)
mefedron - 3-klorometkatinon
MDA - 4-FA (iz 4-fluorobenzaldehida)
Primerov je veliko in mislim, da bo idej za izogibanje zakonodaji dovolj za naslednje desetletje.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Želijo si samo olajšati delo, kar pomeni, da imajo programe (lahko preverite, da objavljajo informacije, kot je ''blabla potrebujemo neko programsko opremo za katalogiziranje kemikalij z opisom'', kar pomeni, da če je nekaj naročeno, bodo kliknili na to in tudi najbolj neumna oseba bo vedela, za kaj se uporablja, ker imajo vse kemikalije opis, kot je ''reagent za potencialno proizvodnjo zdravil'' itd.
 
Top