Question potrebujete pomoč pri primeru 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi, pred kratkim sem naročil olje Bmk glicidata, cas 20320-59-6. da bi odpustil zamudo pri dostavi, mi je prodajalec poslal tudi prašek 20320-59-6 ter vse korake predelave, za katere mislim, da niso pravi. kaj menite, da je najboljša tehnika za pridobitev olja A in nato za pridobitev amfetamin sulfata. Potrebujem nekoga, ki me bo vodil korak za korakom, prosim. hvala.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
da, ampak kako...
Prosim, ali bi bilo mogoče od vas dobiti pomoč ali podrobno razlago.

Zahvaljujem se vam
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Teme z jasno razlago sem vam že poslal. Kaj še potrebujete?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ta skupnost je dejavna že kar dolgo, tako da je večina pogostih vprašanj o proizvodnih korakih že narejena in odgovorjena. Če potrebujete več pomoči, ker česa ne razumete iz predložene teme, morate zanjo zaprositi v komentarjih k temi, vendar se najprej prepričajte, da ste jih preverili, saj je morda odgovor v odgovorih.

I niso spoštljivi s tem posebnim ukrepom, forumi bi se zrušili z enakimi vprašanji, kot so številne teme Dread, in to otežuje iskanje natančnih in zanesljivih informacij.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tudi jaz sem nov član, vendar sem, tako kot vi, tudi jaz prejel poziv za pozornost od našega prijatelja G. Pattona, ker sem odgovoril na temo o sklepanju poslov.

Je dolgoletni član, ki ga je skupnost priznala kot strokovnjaka, in v samo dveh dneh, odkar sem se registriral, mi je pomagal pri številnih dvomih in lažnih informacijah, s katerimi sem se dolga leta ukvarjal z lokalnimi trgovci in kupci.
Zato vas prosim, da se ne počutite slabo, če vas on ali kateri koli drug član opozori na boljše prakse na forumu, saj si kot člani resnično pomagajo in skrbijo drug za drugega.
Mislim, da boste ugotovili, da je to zelo tesna in prijazna skupnost, ki želi izboljšati naslonitev na vzajemno.
 
Top