Question Potrebujete pomoč pri izbiri sinteze.

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, na forumu sem nova. Moje vprašanje je, katera sinteza je po vašem mnenju od vseh najbolj donosna in jo je vredno tudi poskusiti? Hvala.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

odvisno od vaših strank oziroma od tega, kaj lahko prodate
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
enostavno LSA vam sploh ni treba sintetizirati, samo narediti izvleček je precej preprost in je kot nekoliko šibkejša različica LSD
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Metakvolon (Qualuudes). O tej spojini obstaja ogromna radovednost. Diskurzi in še kaj. Hkrati pa v bližini ni nobene. Razumno enostavna za izdelavo, vendar so za učinek potrebni veliki odmerki (4-600 mg:s), kar nekoliko omejuje komercialno uporabnost.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mislim, da so najbolj donosne kemikalije tiste, od katerih bi se morala večina ljudi raje držati stran (karfentanil, fentanil, alprazolam itd.).
Amfetamin je precej pogost in na forumu je veliko ljudi, ki vam lahko pri tem pomagajo :)
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Etanol se zelo enostavno pridobiva s fermentacijo. Mefedron ali metamfetamin je zelo enostaven. Vendar je to odvisno tudi od tega, kaj imate na voljo. Mislim, da lahko DMT iz triptamina izdelate v enostopenjski reakciji (to boste morda morali preveriti). Zato ni mogoče reči, kaj je najlažje.
 
Top