Question Potrebujete nasvet, šele začenjate. Knjige in stvari za učenje

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Pozdravljeni vsi.

Končno sem se odločil in sklenil, da se bom začel učiti kemijo ( glava me že boli).

Šel sem in vzel naslednje
1) organska kemija kot drugi jezik (vse 4 izdaje).
2) tehnike za laboratorij organske kemije
3) udemy in druga različna spletna poučevanja

Zdaj je moj končni cilj vsega tega izdelava lastnih aktivnih sestavin za tabletiranje
Kot so dekstroamfetamin, oksikodon, hidrokodon in nekaj drugih, ki mi trenutno uhajajo.

Verjamem, da bi morale stranke dobiti točno to, kar naročajo zase.

Če to ne bo delovalo, razmišljam o vrnitvi na fakulteto za farmacevtske vede.

Vsako pomoč bi zelo cenil.

Poskušam racionalizirati svoje izobraževanje, zato bi mi bile v veliko pomoč vse teme ali tehnike, ki bi jih moral ukoreniniti v možganih.

Hvala, ker ste si vzeli čas za pomoč.

P.S. Ne moti me raziskovanje in pripravljen sem vložiti delo. Zato mi morda kakšno povezavo ali druge knjige, ki mi bodo pomagale, prosim sporočite.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Vem, da je to odveč in da ste že našteli spletno poučevanje, vendar sem prav tako šele začel in strani, kot so psychonautwiki, the vespiary in safrole, so rešitelji življenja 😅😅

. Safrole sem dejansko našel iz imenika povezav na samem bb, zato vam predlagam, da vidite, kaj še imajo. vedno preverite tudi referenčna gradiva na straneh, saj vas pogosto pripeljejo na boljša mesta!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Čim več načinov za učenje, tem bolje. Prijavil sem se na tutorstvo, da se lahko učim v svojem tempu (imajo svoje študijske programe). Zahvaljujem se vam za pomoč.
 
Top