Looking for a vendor Potrebujete partnerja

Werner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, iščem partnerja za začetek izdelave smrtnih kapljic, če je kdo zainteresiran za to nit, hvala za pozornost.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
če iščete partnerja (v latinski ameriki), si oglejte nekaj skupnosti v razdelku Skupine na levi strani. tam so skupine iz brazil, venrnzuele, argentine itd. tam boste imeli več možnosti, da najdete dejanskega partnerja.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Da, država, v kateri nameravate na ta način prodajati zdravila, je pomembna. Na splošno bo zanimivo opazovati izkušnje z uvajanjem tega načina distribucije.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Najprej, kaj so kapljice smrti? Drugič, gospod Heisenberg, napotujem vas na vaš memorandum o partnerjih za oblikovanje blagovnih znamk, da bi pomagali izboljšati kakovost snovi, ki se prodajajo v svetu. Pri tem sem za, šel sem do skrajnosti, zaradi katerih so moji partnerji ponovno ocenili naše partnerstvo, ker poskušam zmanjšati verjetnost, da bo imel kdo težave z našim izdelkom. zdaj bom na koncu kupil izdelek, da ga prodam svojim strankam, vendar sem se trudil, da ne bi dobil ničesar, kar bi bilo slabše kakovosti. Ali ne bi vašemu projektu dobro služilo, če bi se tega lotil kot načina, da bi zagotovil, da bo veliko ljudi dobilo najboljši možni izdelek, in hkrati s tem pridobil sredstva, s katerimi lahko kdo ve kaj doseže projekt.
 
Top