Question Sinteza metedrona

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Potrebujemo nujno pomoč.
Včeraj smo naredili majhno prvo serijo. Med segrevanjem in mešanjem nismo dobili nobene obarvanosti izdelka. Imela je le majhno spremembo barve v svetlo, svetlo rjavo/rumeno in nato mlečno.
Kratka zgodba in prosim, ne smejte se. Po kuhanju in mešanju smo izdelek dali v zamrzovalnik. Na dnu je bilo tako malo izdelka, da sem iz razočaranja začel celotno raztopino izpirati najprej z acetonom, nato pa še z destilirano vodo. Začel je nastajati zelo lep kristalni izdelek. Danes zjutraj, ko smo ga pustili, da se posuši, smo ga preizkusili in žari kot pekel. V našem mestu ni bilo mogoče dobiti nobenega kemičnega indikatorskega papirja PH, edino, kar mi je uspelo dobiti, je bil lakmusov papir. Pri testiranju izdelka sem dobil PH med 5 in 6. Da bi odstranil pekoč občutek, ki je morda posledica klorovodikove kisline, sem dodal nekaj natrijevega vodikovega karbonata CP, zaradi česar je bil lakmusov papirček PH temno modre barve. Iskreno ne želimo izgubiti preostalega proizvoda. Ali lahko kaj storimo, preden začnemo znova? Izdelek je snežno bel in zelo zelo svetleč, kot bi bili v njem diamanti, po sušenju pa je zelo droben prah. Prosim za nujno pomoč, če je mogoče.
 
Top