Question Vprašanje o postopku kristalizacije metamfetamina?

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Gledal sem 3. del kuhanja žerjavice s stricem Festerjem, ko se na koncu videoposnetka prekine, preden mu uspe kristalizirati izdelek. Ali kdo pozna postopek, ki ga je uporabil, ali postopek, ki bo deloval?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Tukaj sem samo zaradi odgovora. Včeraj sem nekaj očistil tako, da sem ga zdrobil in ga v Buchnerjevem lijaku opral v 100-odstotnem acetonu, nato sem zavrel nekaj destilirane vode in jo s pipetami vlival, dokler se ni vse samo raztopilo. Nato sem pokuril nekaj acetona, da se je segrel, in ga po kapljicah dodal zmesi, ki je stala v posodi, v kateri sem kuhala vodo (v slogu dvojnega kotla), dokler ni postala motna. Nato sem dodal še nekaj kapljic vode, dokler se ni zbistrila. Nato sem kozarec pokril in ga zavil z brisačo, da se ohladi.po nekaj urah sem ga dal v hladilnik. Pred spanjem sem ga dala v zamrzovalnik. Zjutraj je bila zamrznjena kaša, ki je ni bilo mogoče ločiti, zato sem jo segrela in izparila vso tekočino. Počakala sem, da se strdi, jo strgala iz kozarca na folijo in jo dala pod žarnico. Zdaj imam amorfne kristalinične grudice, ki pa so izgubile 23 % svoje teže, so veliko boljšega okusa in se lažje opijajo.
Povzetek; izpiranje z acetonom je bilo dokaj učinkovito, rekristalizacija pa neuporabna.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ph 5, aceton 99 % s hcl in pustite en teden. nastali bodo kristali, to bo delovalo za velik obseg.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ali bodo to postali veliki kristali ali bodo ostali mikrokristali?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ni zelo velik, vendar ni zelo majhen, postane ledeni kristali. ko ga segrejete, postane kamnito beli kristali, veliki enought, kar costumer z veseljem:)
 
Top