Question Mefedron v primerjavi s kokainom na trgu?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tako lahko v ZDA zlahka rečem, da večina še ni slišala za mefedron, kaj šele, da bi ga poskusila. Vendar se zdi, da je vendarle potencialni konkurent kokainu.

Moje vprašanje je, kako preseči strah ljudi pred neznanim, slabo ime "dizajnerskih drog" v ZDA in ustvariti potencialni trg za mefedron v ZDA?

Zdi se, da je zrel za trgatev. Mefedrona ne testirajo nobeni psi za droge. Policija še nima na voljo nobenih fizikalnih testov (tistih, ki jih nosijo s seboj), ki bi bili na voljo. Če je to smiselno, imate nekaj časa, preden vas začnejo iskati velike oči.

Edini način, ki mi pride na misel, je, da ponudite dober izdelek in ljudem pošljete na tone vzorcev, na stotine, tako da ga ljudje preizkusijo in ga okusijo. Poleg tega si bodo ljudje glede na življenjske stroške, če je izdelek cenovno dostopen, veliko raje privoščili.

Kaj menite o tem?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Na lokalni ulični tržnici vam ni treba ponujati toliko vzorcev. Vaši kupci se med seboj poznajo. Če eden pove drugemu, je to dovolj. če menite, da so vaše stvari rešljive, dajte prijateljem test. Pogovorijo se med seboj in nekega dne bodo k vam prišli novi kupci.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
4-MMC ni enak kokainu.
Pri insuflaciji ima stimulativni učinek z zelo veliko prisilo za ponovno odmerjanje, vendar zelo gladko vožnjo.
Pri peroralnem uživanju ima veliko močnejšo empatogeno komponento in manjšo potrebo po ponovnem odmerjanju.

Obstajajo študije, ki kažejo, da mešanje 4-MMC z amfetaminom, metamfetaminom in MDMA znatno poveča nevrotoksičnost vseh teh snovi.

4-MMC je treba predstaviti kot samostojno, nežno nadomestilo, NE pa kot dodatek, za kratkotrajno uporabo (ob večerih?) in kot nadomestek za MDMA z majhnimi obveznostmi.

Še vedno ni znano, kako nevarne so te snovi, zato lahko velik porast prodaje na vašem območju pripomore k zagotavljanju povratnih informacij o tem.

Kot pravi @xile, dajte nekaj vzorcev, ti ljudje bodo razširili informacije.
Gre za zabaven izdelek z majhnimi obveznostmi, ki se čisto prilega istemu prostoru kot kokain in je cenejši od kokaina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Resno razmišljam o tem, kje jih bom dobila. Nihče ga nima, do predhodnikov pa je težko priti. Čistost kokaina je tam, kjer sem, neverjetno nezanesljiva. 100 $/g je kraja za spodoben kokain, in ko mi ljudje povedo nižjo ceno, jo preprosto odmislim, ker vem, da so to smeti, ne da bi pogledal.
Čas je za zamenjavo kokaina. Zlasti takšnega, ki ga lahko kadiš in ima neverjetno evforijo. Sedim tukaj in počnem 5-10 hotbox stilu rips off tega metamfetamina naenkrat, in to ne tekmuje z 1 hit crack v oddelku evforije
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
veliko bolj podoben pravi kokain je lahko 4fluorokokain
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Da in na podlagi mojih raziskav bi lahko nekaj elementarnega cinka in malo toplote dehalogeniralo. Zelo verjetno
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ja, te Grignarde je lažje dobiti kot izdelati 🤷če zadeneš arekolin (primarna alk. v betelovem orehu ), postane "analog kokaina", uganite kateri! Morda si mislite: "sranje, človek, naštejte analoge kokaina na pamet? Uh WIN 35... UH, GRW🤔.. TROPARIL! 4-FLOURO-KOKAIN ...".
To je paxill🤷, toda ali ste vedeli, da so (kemiki itd.) meritve zaviranja ponovnega privzema 5ht temeljile na neposredni primerjavi s peroksotinom (paxill), to je standard, s katerim se primerjajo zdravila za CNS.
 
Top