Question Mefedron v ZDA?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ali je mefedron razširjen v ZDA?

Osebno še nikoli nisem videl, da bi ga ponujali ulični prodajalci, sem pa prepričan, da ga je mogoče kupiti prek spleta.

Zdi se, da ljudem sprva ne bi bil všeč, saj se zdi, da gre za "raziskovalno kemikalijo", vendar bi ga morda ob primerni ceni in brezplačnih vzorcih ljudje zagotovo vzljubili.

Zdi se, da je to neizkoriščen trg.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Enako veliko ljudi način o A-pvp flaka in zdaj im florida je epidemija.
Mefedron je bil v kopalkah
4mmc je kot mešanica mdma in kokaina.
1g se lahko proda za 100$
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Strinjajte se s svojo državo, da gre za neizkoriščen trg. Ima nizke proizvodne stroške in kokainu podoben učinek, enostavno sintezo in ne drage predhodnike. Prodajate ga lahko za 30-35 USD/g in dobite ogromen dobiček.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nisem pogledal tukaj, vendar cena za bromo 4 metil propiofenon ne more biti višja od pmk EthGly, mar ne? Imam kilogram tega za 300, predstavljam si, da je prekurzor 4mmc bolj podoben 200.

Razmišljal sem o tem cenovnem razponu, morda 40 za gram. 60 se zdi malo visoko, ker se zdi, da lahko to hitro preženeš, tudi sam.

Včasih sem dobival dober kokain za 60 gramov, ki sem si ga razdelil s prijateljem za eno noč. 30 je bila razumna vsota, vendar sva zaradi tega to počela največ dvakrat na teden. S 40 za gram bi bila podobna uporaba veliko večja, na primer trikrat ali štirikrat na teden, in to je dobro za posel. Vendar je to le mnenje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Poglejte cene okoli Seznam. Lahko ga izdelate sami v precej velikem obsegu za kratek čas. Ne potrebujete velikega laboratorija. Edina pomanjkljivost je, da ima 2-bromo-4'-metilpropiofenon močan vonj.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Enaka sinteza je kot bk mdma kot mmc, vendar uporabljamo drug predhodnik bk-mdp2p
 
Top