Looking for a vendor Prodajalec LSD v Švici

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hej, fantje
Iščem endor za LSD v Švici. Sprejemati mora bitcoin ali podobne kriptovalute. Distribucija po pošti (znotraj Švice, ne v tujini).

Kako/kje lahko koga najdem? Ali obstaja kraj, kjer lahko srečam prodajalce z vsega sveta?

Hvala.
HansliHansli
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Nisem natančno razumel vaše zahteve - ali želite zagotoviti LSD prodajalcem LSD s sedežem v Švici ali sprašujete, kje lahko najdete/kupite LSD pri švicarskih prodajalcih?
 

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Iščem nakup pri švicarskem prodajalcu
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ali ste že poskusili s prodajalci na najpogostejših DNM? V zadnjem času nisem preizkušal njihovih blotterjev, vendar so trenutni prodajalci znani z več drugimi zakonitimi izdelki, običajno so blotterji LSD zakoniti - ni velike koristi delati lažnih blotterjev z analogi LSD (prazna prepoved vseh analogov ne glede na Švico) ali kot so nekateri sumljivi prodajalci počeli pred nekaj leti, ko so namesto LSD dajali NBOME.

Blotterji so tako ali tako tako tako enostavni za skrivanje, da ne vidim velikih težav pri naročanju iz drugih držav EU, popolnoma ravna kuverta, ki vsebuje list blotterjev... ima smešno nizek odstotek, da bo prestrežena.
 
Top