Question Izgubljeno

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bro, pred kratkim sem se začel zanimati za kemijo, vem zelo malo, kupil sem nekaj steklovine in podobno, , ni mi bilo mar, ko sem bil mlajši, sem se tu in tam ukvarjal z izdelavo dušikove kisline, nekajkrat sem poskusil z izdelavo metamfetamina (uničen), vsak videoposnetek sem gledal 20-krat, vsaka sinteza je drugačna. Začetek je večinoma enak, folija, amalgam, živo srebro, raztopina p2p, potem pa vse skupaj spremeniš s kislinami. kako priti do kristalizacije, nihče nikoli ne konča videa z drobci, samo z belim izdelkom. kako dobiš drobce? Ja, sem tako velik novinec, večina se bo smejala, ampak kako dobiš te preklete črepinje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne bojte se, tukaj je primer. to je metkatinon, vendar deluje enako kot metamfetamin. ob prvi izolaciji bo vaš hidroklorid res vedno prišel v prahu, rekristalizacijo, kot lahko vidite na spodnji povezavi, je treba izvesti po filtraciji in sušenju prvega pridelka.
Ko govorimo o MA, imejte v mislih, da ima samo D-izomer pravo kristalno strukturo za tvorbo velikih kristalov. racemična mešanica hidroklorida ne bo nikoli tvorila tako lepih kristalov kot izolirani D-izomer.
Prav tako se mi zdi, da na vašem kratkem seznamu materialov manjka metilamin, če ste samo pozabili ali ste poskušali brez njega, idk, vendar bi poskusil z :^)

 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
kateri izomer lahko dobimo na ta način izdelan 4mmc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Podobno 4 MMC ima tudi kiralni ogljik in obstaja kot par na izomerov po sintezi z znanimi in konvencionalnimi načini. obstaja literatura, ki opisuje resolucijo, ne vem, na kakšen način, vendar bi poskusil na slepo z vinskim ali kaj podobnega, lahko morda izkopljem nekaj člankov kasneje zvečer, ko bom imel čas.
Glede učinka se zdi, da je S-izomer 50x bolj serotonergičen, o kristalni strukturi vam ne morem povedati, morda sami ugotovite in nam povejte.
 

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hvala,sledil sem videoposnetku redukcijske reakcije, naredite raztopino p2np 5 gramov p2np 50ml alkohola 20 gaa, natrijev hidro. 25g na 75ml vode, folija živosrebrov nitrat, naredite amalgam, vlijte raztopino, ko se raztopina konča, dodajte raztopino luga pustite stati, potegnite jasno, nato spravite ph na 6 z dodajanjem brezvodnega acetona in žveplove kisline, držite v zamrzovalniku za nekaj časa potegnite in vakuumski filter, frajer v videu preskoči nekaj korakov za amalgo, ampak ugotovil, da del, tukaj je drugo vprašanje, sem naročil nekaj dušikove kisline od chemlab pravi, da je .01 dokaz, kadarkoli sem mešati z živim srebrom, da bi dobili moj nitrat je ne naredi ničesar, brez reakcije poskušal ogrevanje ali to pomeni, da je samo ni dovolj močan, in še enkrat hvala za odgovore na moja vprašanja, vem, da je bilo na chuckle za večino, ampak res cenim, da...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
oh, torej govorimo o amfetaminu, ok?
Potem to spremeni to, kar sem rekel.
Dokaz ni dober način za opis koncentracije, vendar se zdi, da ste kupili volumetrično raztopino, kar pomeni, da je zelo razredčena.
To lahko obideš tako, da vzameš enakovredno količino kovinskega živega srebra in ga veliko vrtiš z aluminijastimi kvadratki 3x3 cm v bučki v kisovem mediju, ne uporabljaj več kot 9 % ocetne kisline in občasno potisni kvadratke navzdol v stik z živim srebrom. čez nekaj časa bi moralo na dnu ostati malo ali nič živega srebra in amalgamizacija bi morala biti očitna.Na tej točki odcedite vodo, za zdaj preskočite izpiranje in dodajte p2np, raztopljen v ipa in ocetni kislini. če pridete do te točke in vam uspe izolirati organsko plast, je priporočljivo, da jo posušite z brezvodnim MgSO4 ali sperete z nekaj slanice. prepričajte se, da vaša žveplova kislina ni tudi volumetrična raztopina. za obarjanje soli uporabite 1/10 raztopine acetona in kisline.
Za obarjanje si lahko naredite uslugo in žveplovo kislino preskočite za L-vinsko kislino (trgovina z vinom). Preprosto raztopite trdno L-vinsko kislino v alkoholu z malo toplote in jo uporabite tako, kot bi uporabili acetonsko raztopino H2SO4. tako boste dobili tartratno sol d-amfetamina, farmakološko bolj zaželeni enantiomer. tartratne soli so namreč stabilne v suhem stanju, v nasprotju s tem, kar sem mislil v preteklosti.
 
Top