Question Iščemo ljudi na danskem, švedskem ali v nemčiji

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
iščem partnerja/mentorja/učitelja pri proizvodnji amfetamina. na danskem bi bilo zaželeno, saj imam sedež na danskem. veselim se srečanja z vsakim, ki deli mojo vizijo, da v skandinavijo pripeljem dober amfetamin
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zagotovo ne boste našli niti enega zaupanja vrednega vira, s katerim bi se osebno srečali :D Tudi če bi kdo to storil, tega ne počnite! To je tvoj brezplačni vstop v zapor, frajer
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Poskušal sem se pridružiti skupini, vendar neuspešno, vidim, da ste eden od članov osebja, kakor koli bi mi lahko pomagali vstopiti ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nobody dont show u how to made zD če nekdo ve, kako narediti, mu ni treba nikomur pokazati, kako narediti xD is biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Na forumu so ljudje, ki z veseljem razložijo stvari začetnikom :) Toda v živo? cmon dude :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ljudje, ki jim je to normalno delo xD 8h pojdite domov xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ni mogoče kupiti nihče vas ne bo naučil, kako izdelati zD. Če je nekdo v nečem vešč, mu ni treba učiti nekoga drugega, kako to narediti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Namen tega foruma je poučevanje novincev, zato ne bi podpiral vaše izjave :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ne žalim vas ali kaj podobnega, ampak :
-ljudje, ki so dovolj vešči, so se tega naučili iz nezakonite dejavnosti in nihče resen se ne bo srečal z vami, ker se bodo, če so/bili dejavni v dejavnosti proizvodnje drog, bali, da jih bodo izzivali/sprožili
-ta forum veliko uči, vendar ga financirajo ljudje HEISENBERG,G.PATTON itd - ljudje s strastjo in mislim, da nihče od njih ne bo tvegal srečanja z vami, ker so prevelike figure in mislim, da je LE že desetkrat poskušal provocirati. Tudi sam dobivam veliko ponudb, da bi učil/pogovarjal/srečal se z ljudmi za denar in jih učil, ker se vsak dan ukvarjam s kemijo, vendar je VEČINA (ne želim vas zaničevati) LE, ki me poskuša ukaniti in obtožiti.

Veliko sreče in na zdravje!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ljudje morajo začeti razumeti, da se ni treba srečevati, za to imamo predvsem temni splet :)

. To velikokrat vidim pri začetnikih, pogosto so za to pripravljeni, vendar niti enkrat ne pomislijo na tveganja.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
''To pogosto opažam pri začetnikih, ki so pogosto pripravljeni, vendar niti enkrat ne pomislijo na tveganja.''

Da, mislijo, da je to zajebana videoigra, podobna igri LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Pravzaprav razumem, sliši se kot srečen strel, da te povabi eden največjih tajnih kuharjev iz tvoje države, ali karkoli že policisti rečejo, da bi te izzvali na srečanje z njimi. To se sliši kot enkratna priložnost v življenju..

Ampak ja, tako je... ena priložnost v življenju tudi za zapor. :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
razumem, da ne bom našel nekoga, ki mu posel že odlično uspeva, in samo pobral nekega naključnega človeka (mene) ter ga naučil kuhati kranjsko žlico lmao, bolj sem upal, da bom našel nekoga, ki je zunaj igre in je pripravljen pomagati, ali nekoga novega za vse to sranje, kot sem jaz, da bi tudi pomagal. Ne vem, zakaj ljudje domnevajo, da iščem kakšnega amfetaminskega angela, ki bi priletel in me blagoslovil s kuharskimi veščinami. sem na svoji zgodnji stopnji učenja in sem v bistvu goba, ki vsrkava vse znanje, ki ga lahko dobim. dober pogled na spletno stran. cenim ga, velikan
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej, človek :). Prepričan sem, da je na odboru veliko ljudi, ki so upokojeni kemiki ali celo še vedno delajo in so pripravljeni pomagati!

Kar zadeva amfetamine, lahko pomagam in tudi veliko drugih je pripravljenih pomagati brezplačno!
Vse na digitalen in varen način :)

Kmalu bom odprl sejno klepetalnico, kjer bodo ljudje lahko zastavljali vprašanja in dobili kuharsko podporo v realnem času, brezplačno!

Tukaj imam tudi skupnostno skupino, kjer lahko brezplačno postavite vsa vprašanja, ki jih imate.

Kar se mene tiče, imam vse znanje o tajni kemiji od tega foruma in tukajšnjih strokovnjakov! Pomagali so mi pri ustvarjanju mojega laboratorija in nato pri njegovem vodenju - pomagali so mi od prvega do zadnjega trenutka! Vse to brezplačno :)

Samo ne vključite v svojo enačbo tistega dela, ki ni digitalen, in boste 100-odstotno varni.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Vse to je enostavno in je na voljo na forumu. Pomembno je, da najprej poiščete reagente v svoji državi in jih kupite.
 
Top