Looking for a vendor Iščete semena koke ali liste koke

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vaš izkoristek za ekstrakcijo kokainske proste baze iz listov koke ali kokainskega čaja je približno 0,48 %.

Glede na to bi potrebovali tovornjak listov samo za izdelavo 1 kg kokaina ( +/- 210 kg za 1 kg kokaina).
Potrebna infrastruktura se verjetno ne izplača.
Ljudje, ki v Evropi sintetizirajo kokain, uvažajo izdelke z vsebnostjo proste baze kokaina, kot so cement, tekstil ali drugo, in nato iz teh izdelkov s kemičnim postopkom izločijo prosto bazo.

Vaša najboljša možnost bo verjetno, da poiščete poceni vir kakovostnega kokaina.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised je na voljo v trgovinah Clearnet in ga je enostavno spraviti skozi carino iz Peruja, če ste v državi, ki ne govori špansko, saj je komercialno pakiran in je le zeleni prah, za katerega domnevajo, da je zeleni čaj. Prav tako je lahko zmlet. Semena bi morala biti lahko dobiti s preprostim iskanjem na Googlu, saj v večini držav niso nezakonita.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Semena in žive rastline lahko dobite tukaj - https://www.vreeken.nl/
100% zakonit in brez prevare, resnično prijazni ljudje dobra comunication in mi je trajalo dolgo časa, da sem jih našel. Na žalost so semena na voljo le enkrat na leto in jih je treba naročiti vnaprej, potem pa je pravo sranje, da jih ohranite žive. Vseh mojih 6 semen je vzklilo, vendar sem se boril, da bi jih ohranil pri življenju dlje kot 6 mesecev, nameravam se odpeljati in kupiti nekaj živih uveljavljenih rastlin.
Kar zadeva dobavitelje listov Coca, prav tako iščem potrjen kontakt za dobavo, ki lahko pošlje v Združeno kraljestvo, ne zanima me ekstrakcija, samo možnost, da jih imam.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hvala za objavo povezave! Tudi jaz si želim najti dobavitelje kokainskega dopusta, ki lahko dobavljajo v razsutem stanju, in enega že imam na seznamu.
Nekaj informacij si lahko izmenjamo prek DM-ov, odprt sem za izmenjavo!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Prosimo, da ne objavljate povezav brez kakršnegakoli razloga. Najprej dodajte povezavo v imenik povezav, počakajte, da jo odobrimo, in nato objavite notranjo povezavo do imenika. Tako bo skupnost lahko ocenila spletna mesta in razumela, kdo je vreden zaupanja in kdo ne.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Upoštevano! In se opravičujem za kršitev pravil, mislil sem, da sem prebral vsa pravila foruma. To se ne bo več ponovilo.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Prosimo, da ne objavljate povezav brez kakršnegakoli razloga. Najprej dodajte povezavo v imenik povezav, počakajte, da jo odobrimo, in nato objavite notranjo povezavo do imenika. Tako bo skupnost lahko ocenila spletna mesta in razumela, katera so vredna zaupanja in katera ne.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Lepo za povezavo, DM, če kupite od tam in prejmete, kar ste naročili! An da bi bil pošten, sem kršil to pravilo, ko sem objavil povezavo brez odobritve z dodajanjem v imenik povezav najprej.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Nisem se zavedal, da je to način dodajanja povezav, se opravičujem
 
Top