Question Uvedba nove snovi

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Kot vsi vemo, sinteza določene molekule in dejavnik hipa, ki jo spremlja, nimata skoraj nobene zveze med seboj. Katinoni so dokaj preprosti, vendar so večinoma znani prek strašljivih zgodb in nikoli po imenu, medtem ko je kislina precej zapletena, vendar vsi vedo, kaj je to. Ali ima kdo nasvet, kako na primer spraviti na trg razmeroma obskurni triptamin ali stimulus, če bi ga prepovedali, preden bi dosegel široko priznanje v regiji? Ali bi pomagalo, če bi si zamislili ime in ustvarili zelo specifično obliko embalaže?

3cNGdXqHBA


Tukaj je brezplačna zamisel: Pridobite embalažo iz folije in nanjo natisnite barvite vzorce. Tako med prodajo ne bo pomote in bo dovolj edinstvena, da jo bodo ljudje lahko prepoznali.

Kaj menite vi?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pakiranje ni težava za nove psihoaktivne snovi, veliko težje je razviti novo formulo, če vlade razvitih držav prepovedujejo analoge.
Trg RC se lahko ogne le, če se odkrije nov razred zdravil, kot je bilo na primer v primeru JWH-018
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ni popolnoma nov. Novo v smislu "Na tem prizorišču ali kraju ali morda po vsem svetu še ni kulture uporabe". Za povsem poljuben primer vzemimo 4MMC in Irsko. Precej enostavno je to narediti, vendar Irci nimajo pojma, kaj to sploh je. Kako ga boste uvedli?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,711
Points
113
Deals
666
Nekoč sem svojim kolumbijskim prijateljem prinesel mefedron dobre kakovosti. Zdaj me vedno prosijo, naj jim ga prinesem še več. Kakovosten izdelek in zadovoljne stranke bodo naredile vse potrebno za ustvarjanje povpraševanja.
Nove snovi ne morete sami narediti priljubljene, lahko pa svojim strankam ponudite vzorce, da jih preizkusijo, in izdelek oglašujete med svojim občinstvom.
 
Top