Question Samo za pozdrav

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Zdravo skupaj,

ta forum spremljam že kar nekaj časa, vendar le kot tihi bralec, ki ni sodeloval.
Ker mi je zelo všeč, kako se je ta skupnost razvila, sem se zdaj odločil, da se registriram in morda postanem aktiven član.

Imam že izkušnje na področju sinteze snovi in bi bil pripravljen pomagati drugim in se tudi sam učiti.

Obstaja ena glavna tema (mislim, da tudi najpomembnejša), ki je še nisem našel v nobeni od znanih skupnosti, in sicer o varnosti pri nakupu kemikalij za manjši laboratorij za droge. Prav tako imam izkušnje s kartiranjem, zato vem, kako vzpostaviti anonimni bančni račun, Paypal, poštne predale, storitve za posredovanje pošte, podjetja itd.... Ti bodo pomagali plačati in tudi anonimno prejeti skoraj vse, tako da jih boste usmerjali prek različnih storitev in na koncu prejeli npr. ponarejeni poštni predal.

Če bi bilo zanimanje za to temo, bi bil pripravljen napisati podroben priročnik o tem, kako pridobiti in uporabiti ponarejeno identiteto za naš namen... ???

Pozdravljeni,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Pozdravljeni,

ok, pripravil sem ga.
Popolna navodila, kako in kje dobiti digitalno in/ali fizično osebno izkaznico, kako jo uporabiti za odprtje spletnega bančnega računa, Paypal, Ebay itd... In seveda, kako oddajati naročila in jih usmerjati prek različnih naslovov ter jih na koncu spustiti v anonimni poštni predal ali na prevzemno mesto.

Delam samo na nekaterih manjših popravkih.
Kje točno naj to objavim?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni
zanima me kartiranje in uporaba ponarejenih kartic za bančne namene, kontaktirajte me nazaj
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej tam :) Naš prijatelj ni bil na spletu od novembra lani.

Ne vemo, kje se nahaja od tega trenutka naprej.

Glede na to verjetno ne boste našli nekoga, ki bi vam lahko pomagal pri izplačilu denarja iz ponarejenih ali ukradenih CC-jev. Na splošno je tudi karticiranje skoraj mrtvo zaradi 2fa in drugih varnostnih funkcij, ki so bile uvedene pred nekaj časa.
Ljudje, ki vam ponujajo "delovne" CC ali kaj podobnega, vas najverjetneje goljufajo.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

potrebujem nekaj delovnih bin, ki delajo danes, večina jih ne dela v mednarodnih plačilih.

Želim opravljati plačila v Indiji in predvsem v ZDA.

Ali imate kakšno idejo ?
 
Top