Question Ali so prodajalci na redditu zanesljivi?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Naslov je tisto, kar želim povedati.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ne bi zaupal nikomur, ki se ukvarja neposredno, dokler ne boste imeli DOLGOROČNE zgodovine poslovanja z njim.
Kupujte pri njih na trgu s skrbništvom, da ne boste izgubili denarja, če ne bodo poslali pošiljke.
Breaking Bad ima storitev escrow za vse blago, ki je na voljo prek proizvajalcev tukaj.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Ne zaupajte nikomur. Še posebej spletnim prodajalcem.
Petkrat so me prevarali. Obstaja nekaj nasvetov, ki jih lahko dam v zvezi s tem.
* nikoli ne kupujte prek spleta. Če kupujete, uporabite skrbništvo.
* transakcije iz oči v oči, ne dajte denarja, dokler ne preverite stvari.
Verjetno rečejo, da bom vzel stvari iz shrambe in vam jih prinesel.
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Žal ne morem urejati svojega sporočila. tukaj je preostanek mojega besedila.

Ne zaupajte nikomur. Zlasti spletnim prodajalcem.
Petkrat so me prevarali in izgubil sem veliko denarja. Obstaja nekaj nasvetov, ki jih lahko dam v zvezi s tem.
* nikoli ne kupujte na spletu. Če morate, uporabite storitev skrbništva. Verjetno ne želijo uporabljati storitve escrow.
* transakcije iz oči v oči, ne daj denarja, dokler ne preveriš stvari.
- Verjetno rečejo: "Vzemel bom stvari iz skrivališča in ti jih prinesel, daj denar takoj zdaj in tega človeka ne boš več videl".
- Lahko vam dajo vrečko z lažnimi stvarmi. vonj ali okus, preden dajo denar.
- Ne pokažite denarja ali denarnice, preden ne preverite stvari. ko ste prepričani, da ste 100-odstotno prepričani, dajte denar.
- Včasih rečejo, da je cena 60 USD, potem pa vedno zvišajo ceno. nikoli jim ne dovolite, da to storijo.

Vse to sem doživel. Tudi jaz sem prišel sem, da bi našel spodobnega prodajalca, vendar nisem mogel. Ker prodajalci ne zaupajo nikomur. Torej morate storiti enako.

Kaj lahko storite?

Poskusite najti osebo, ki nekoga pozna, edini način je ta. V nasprotnem primeru se bo to dogajalo v zraku.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Da, ne mislim diskriminirati, Italijani v Evropi imajo raje prostitutke, verjetno zaradi lastnih izkušenj
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dude, skril si svoj profil, ali mi lahko priporočiš prodajalca, ki pošilja v tr za lsd?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Da! Vsekakor! Tako kot tisti črnci, ki stojijo na koncu vsakega mostu čez kanal v Amsterdamu! Popolnoma. Pri njih vlagajte v bitcoine, medtem ko kupujete droge, to je ugodna ponudba!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Na Redditu je veliko prevarantov, zato bodite previdni, preden oddate naročilo.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ne. Nezaupanja vredni in večinoma neumni ljudje tam. Dovolj neumni, da prevarajo ljudi, ki se želijo samo zabavati. Na splošno morate vse, kar vidite na redditu v zvezi s kemijo (vključeno je trgovanje z drogami), jemati z zrnom soli. Sam na tej platformi še nisem srečal nikogar, ki bi mu dovolj zaupal, da bi mu poslal večjo vsoto denarja za karkoli, pa naj gre za droge, kemikalije ali opremo. Tam nimate nobenega zavarovanja za svoj denar in vsakdo vam lahko pove karkoli.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Včasih objavim oglase na Redditu, niso vsi ponudniki na Redditu prevaranti, raje začnite z vzorčnimi naročili, preden jim zaupate.
 
Top