Question Ali se res splača izdelati lastne kemijske predhodnike?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vidim, da je za izdelavo kemijskega prekurzorja potrebnih veliko kemijskih reagentov, zato se sprašujem, ali se splača
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To. To vprašanje, ta komentar, to je pač tako splošno, da sem razmišljal, da bi se odzval na to objavo, vendar vsakdo pozna odgovor. Da. Ne. Morda. Torej 🤔. Ne boste me ujeli, ko bom kupil kloroform, in tudi ne, ko bom naredil D-vinsko kislino. 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ali menite, da se splača izdelati lizergično kislino (CAS: 82-58-6) sam?
Potrebujem jo kot prekurzor za kemijsko sintezo dietilamida lizergične kisline (CAS: 50-37-3)
Vidim pa, da je to zelo zapleten postopek in da je potrebnih veliko kemijskih reakcij in kemijskih reagentov.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To je dejavnik številka 1. Razpoložljivost. Obstajajo predhodniki, ki so vredni več kot zlato, ker nisem nastavljen za izvajanje dušikove atmosfere ali 10 atm. Če je tlak. Te iste kemikalije niso tako dragocene za nekoga, ki je.
Če ne veste ničesar o kemiji, so te tablete psevdoefedrina dragocene, če pa veste, kako narediti P2P, sploh niso dragocene. Razmišljal sem o možnosti izdelave reagentov in predhodnikov namesto izdelkov, vendar je to veliko bolj tržna niša in je prav v skladu z izdelavo končnih izdelkov v merilu dobiček/nevarnost.
Če se mi doma ne bi dogajalo nič drugega, bi verjetno v velikem obsegu gojil kvas za L-pac ali pa gojil mak, efedro, khat ali kaj podobnega.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ne, lažje je samo kupiti predhodnike s Kitajske, kot je primer P2NP, ki stane enako kot nitroetan in dobite predhodnik brez predhodnika kot nitroetan.
 
Top