Question ali je mogoče postati kemik za zdravila kje začeti/se naučiti, kako se pravilno rezati

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, sem novinec v tej skupini, želim ustanoviti laboratorij v Kaliforniji in me zanima, ali lahko ambiciozni učenec izdeluje amp., mdma, benzo in se nauči mešati droge... na primer imam en lonček alprazolama, kako naj zagotovim, da bo vsako zrno aktivno, ko ga razrežem na 2 mg ploščice. ali obstaja način za mokro mešanje sestavin, da se zagotovi, da ima vsaka ploščica 2 mg
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Verjetno ne bi smeli objaviti svoje lokacije...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Samo za moje poslovne kupce brat. Že dolgo se ukvarjam s podjetništvom, zato se bo težko pogovarjati z nekom zapletenim, ne da bi vedel ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni, žal mi je, da nimam odgovora za vas. želel sem samo povedati, da sem v enakem položaju tukaj. cenim ljudi, ki se želijo učiti, upam, da boste dosegli svoj cilj.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (ni dodatek, to je preprosto nekaj, kar veliko ljudi, ki jih poznam, uporablja za svoje osebne projekte) to je dokaj dobra kombinacija stvari, zaradi katere tablete izhajajo zelo dosledno. Uporabite lahko tudi mikrokristalno celulozo za manj optimalne rezultate, vendar za nižjo ceno. To bi bilo dobro za vaš testni zagon.


  2. Odtehtajte določeno količino (recimo 50 gramov) mešanice in jo stisnite (wdym cut, palice se stisnejo s stiskalnicami za tablete, ne pa z rezalniki), dokler ne ostane nič.
  3. stehtajte vse proizvedene tablete in jih delite s številom tablet. Zdaj veste, koliko tehta ena palica in koliko se izgubi v stiskalnici
  4. Zdaj preprosto odštejete težo aktivne sestavine (tj. Alp) od teže ploščice
  5. pomnožite s številom tablet
  6. Odštejete od količine začetne mešanice
  7. Zdaj veste, koliko vsake od njih morate dati v posodo.
  8. Uporabite silikonsko lopatico, s katero mešate in mešate ob strani sklede.
  9. To počnite najmanj 15 minut
  10. Napolnite mešanico in pritisnite


In ja, zavedam se, da bi bilo to mogoče narediti lažje, vendar sem to namenoma naredila kar se da preprosto.

Odgovor na preostalo vprašanje: Naučite se, kako izvesti ekstrakcijo DMT. Nato se naučite, kako izdelati sok za vape Changa & DMT. Ko boste to naredili, se naučite, kako izdelati GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, zahvaljujem se vam za nasvet, vendar ni vprašal o pridobivanju DMT iz rastlin. Poleg tega je to navodilo zastopano v forumu BB.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Vprašal me je o učenju, kako postati kemik za zdravila, in ker ve zelo malo, sem mu to predlagal kot začetek.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Začel sem z amf sulfatom, vendar sem porabil veliko ur za branje vsega mogočega o tajni kemiji
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Če želite vedeti, kako sintetizirati zdravila, začnite s knjigami o organski kemiji za začetnike, učite se, kot se učite več in znali boste vse, kar potrebujete, preberite bbgate, pogovorite se z bolj izkušenimi kemiki, preberite druge forume in reddit, morda rhodium archive na erowidu, vendar bodite previdni s temi sintezami, ki so postavljene tam
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni imam e vprašanje imam 1 kg bmk 5449-7-1 prahu kako lahko iz njega naredim p2p nekdo mi bo pomagal prosim? Hvala
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vprašanje, ali lahko sam naredim e reflukskonder, torej da, kako ga lahko naredim, hvala že
 
Top