Question Ali je v redu, da začnem stiskati xtc s kristalom MDMA? ali naj potrebujem skalo MDMA in jo razbijem v prah?

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Začel bom pritiskati na XTC
mimogrede, ali je v redu, da začnem stiskati tablete s kristalom MDMA? ali ga moram rekristalizirati, da se spremeni v kamen, in ga razbiti v prah ter začeti stiskati?

Če moram kristal MDMA rekristalizirati v kamnino, mi lahko kdo pomaga?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
potrebujete fin prah ( lahko uporabite mešalnike, mlin itd.) , če so to kamnine, kako ga boste enakomerno porazdelili in naredili vse tablete enako močne?
 

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
torej ni razlike med kristalom in kamnom MDMA, zato je v redu, da začnemo stiskati tablete, ne glede na to, ali gre za kamen ali kristal?

Ali to hočeš povedati?

Zakaj ljudje rekristalizirajo v skalo MDMA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ne, potrebujete polnila, veziva, pomožne snovi in stroj, ki lahko vse to poveže v optimalno razmerje. pogosto se uporabljajo mikrokristalna celuloza in različni stearati.
 

depresskid

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
torej ni nobene razlike med kamnom MDMA in kristalom MDMA, zato lahko začnem stiskati tablete? ja?

očitno ga moram zmešati.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
iz panjske končnice

"
Navodilo za izdelavo tablet.
(ocenjeno kot: odlično)

A. RAZPRAVA:
Potrošniki imajo raje tablete kot gelske pokrovčke. Proizvajalec tablet je odgovoren za izdelavo varnega izdelka, saj ko so te tablete enkrat dobavljene, ne more nadzorovati končne uporabe. Karmično breme bi bilo veliko, če bi bil odgovoren za nesrečo ali bolezen nedolžnega. Uporabljati je treba samo sestavine farmacevtske kakovosti. Odmerjanje je treba skrbno nadzorovati.
Da bi uspešno konkurirali neštetim izdelkom na trgu, mora biti tableta močna in dobrega videza.
Tipične amsterdamske tablete so izredno dobro izdelane z ustvarjalnimi logotipi; vendar ni razloga, da manjši proizvajalec ne bi mogel doseči podobnih rezultatov.
Aktivnih hidrokloridov, o katerih razpravljamo na tem forumu, ni mogoče stisniti samih po sebi. Za izdelavo tablete je treba aktivno sestavino zmešati z vezivom in mazivom. Veziva, maziva, barvila in vse druge neaktivne sestavine tablete se imenujejo pomožne snovi.

B. SESTAVINE TABLET:
1. Aktivni hidroklorid (vaš najljubši med), presejan skozi fino sito iz nerjavnega jekla, kakršno lahko najdete na kuhinjskem oddelku večine veleblagovnic. Aktivna snov MORA biti presejana v fin prah. Iz 1 kg boste naredili približno 10 000 tablet.
2. Mikrokristalna celuloza (MCC). To je najboljše vezivo. Stisne se v trdo tableto. Je netopna, zato deluje tako kot dezintegrant kot tudi kot vezivo. Uporablja se posebej za tablete. Kupite 2 kg za vsak 1 kg aktivne snovi, ki jo nameravate stiskati.
3. Laktoza v prahu (kakovost USP - vsaka druga kakovost bo belkasta, skoraj rumenkasta, kar je pomembno le za estetiko) To je pogosto uporabljeno vezivo, znano tudi kot mlečni sladkor. Ima manjšo stisljivost kot MCC, vendar zagotavlja sladek okus in daje tableti sijaj. Kupite 1 kg laktoze za vsak 1 kg aktivne snovi, ki jo nameravate stisniti.
4. Magnezijev stearat (razred NF). To je mazivo. Je droben bel prah, ki je videti in na otip spominja na koruzni škrob. En kg zadostuje za 250.000 tablet.
5. Stearinska kislina v prahu (NF rastlinskega izvora). To je še eno mazivo. Stearinska kislina, ki jo želimo, je narejena iz kokosovih orehov, ne pa stearinska kislina, ki je narejena iz uplenjenih krav (za to se mi boste zahvalili čez deset let, ko bo pol sveta umiralo zaradi bolezni norih krav - vsaj ne boste je dobili iz tablet, narejenih po tem receptu). Če stearinske kisline ne najdete v prahu in jo najdete v obliki zrnc ali drobnih kosmičev, jo boste morali presejati, tako kot ste presejali aktivno snov. 1 kg bo zadostoval za 125.000 tablet.

C. VIRI:
MCC je mogoče dobiti v večjih dobavnih hišah - tistih, ki oskrbujejo farmacevtske proizvajalce. Laktozo v prahu lahko kupite v lekarni brez recepta. Mag stearat in rastlinsko stearinsko kislino (t. i. stearin) je mogoče dobiti tako, da se v rumenih straneh pozanima pri farmacevtskih dobaviteljih in kemičnih podjetjih. Proizvajalce in distributerje je mogoče najti na spletu. Te pomožne snovi še niso nadzorovane. Kot pri vsakem nabavljanju pa tudi tu velja, da je treba imeti upravičen razlog za nakup, v pogovoru z dobavitelji delovati kompetentno, imeti poštne račune, faks, elektronsko pošto in druge poslovne pripomočke. Prosimo, ne kličite predstavnika industrije z besedami: "Hej, Dood! Ali mi lahko prodaš te stvari za izdelavo tablet?" S tem boš samo pokvaril življenje nam, legitimnim uporabnikom.

D. DOZIRANJE:
Na kratko: 25 % aktivnih snovi. 50 % MCC. 22 % laktoze. 1 % magnezijevega stearata. 2 % stearinske kisline.
Vaš cilj je izdelati 400 mg tableto, ki vsebuje 100 mg zdravilne učinkovine. 400 mg tableta je večja od tiste, ki je na voljo v Evropi, vendar je glavna skrb Evropejcev zmanjšanje teže in prostornine za "prevoz", medtem ko je vaša skrb trdota in obstojnost. Poleg tega imajo Evropejci dostop do pravih setov luknjic in matric, ki jih izdelujejo pravi proizvajalci. Vi boste morali izdelati svoje. Komplet 400 mg luknjic je za nestrokovnega strugarja precej majhen. 400 mg je približno toliko kot Bayerjev aspirin.
Za 1000 g aktivne snovi (za 10 000 tablet po 100 mg aktivne snovi) uporabite naslednje količine pomožnih snovi:
2000 g MCC
880 g laktoze v prahu
40 g magnezijevega stearata
80 g stearinska kislina

(Nasvet: Če ne najdete MCC, ga lahko nadomestite z laktozo v prahu. Z drugimi besedami, brez MCC lahko pripravite sprejemljivo tableto v celoti iz laktoze, maziv in aktivnih snovi. Vendar pa bo potrebno več pozornosti pri umerjanju stiskalnice, saj je laktoza manj stisljiva.)
Pomožne snovi stehtajte v veliko posodo Tupperware z nepredušnim pokrovom. Aktivne sestavine še ne dodajte! Pomožne snovi mešajte z močnim stresanjem vsaj 15 minut. Resnično jih stresajte, dokler niste prepričani, da so temeljito premešane.
Z 20 grami te mešanice umerite stiskalnico za tablete, dokler ne dobite 400-mg tablete, ki je trda in je brez velikega napora ne morete zlomiti med prsti. S kalibracijo mislim na prilagajanje globine polnjenja, dokler ne dobite 400 mg tablete, in prilagajanje zgornjega luknjanja glede na trdoto. Upoštevajte, da boste morali vse ponovno prilagoditi, ko boste dodali aktivno snov, saj ima ta večjo specifično težo kot pomožne snovi.
POMEMBNA OPOMBA - če po izdelavi testnih tablet ugotovite, da je zaradi oblike ali velikosti vaših izsekovalnikov in matrice optimalna teža posamezne tablete večja ali manjša od 400 mg, potem ustrezno prilagodite količino aktivne snovi, ki jo dodate v naslednjem koraku, tako da bo vsaka tableta vsebovala 100 mg aktivne snovi. Za večje ali manjše odmerke seveda dodate več ali manj učinkovine ali pa prilagodite stiskalnico za izdelavo težjih ali lažjih tablet. Potrebna bosta zdrava pamet in kalkulator, saj je pri dodajanju učinkovine pomožnim snovem treba upoštevati veliko dejavnikov.
Dodajte aktivno sestavino (najprej jo je treba presejati) v posodo Tupperware, ki vsebuje pomožne snovi, in jo 15 minut temeljito stresajte. Mešanica mora biti tako homogena, kot jo lahko naredite. Prava farmacevtska podjetja za pripravo sestavin za tablete uporabljajo stožčasti mešalnik. Mešalnik v obliki stožca deluje po enakem načelu, kot če stresate posodo Tupperware. Preprosto jo stresajte gor in dol znova in znova in znova, dokler vas ne začnejo boleti roke. Nato jo še enkrat premešajte. Sestavine MORAJO biti čim bolj popolno premešane: od vaše prizadevnosti so odvisna življenja uporabnikov.

E. PRIPOROČILO:
Med celotnim postopkom tehtanja, mešanja in tabletiranja nosite plastične rokavice za enkratno uporabo. Na ustih in nosu nosite masko proti prahu (s tem zaščitite tako sebe kot kakovost tablet). Vedno si umijte roke. Po odprtju hranite pomožne snovi v nepredušnih posodah, da se izognete kontaminaciji - ne pozabite, da bodo ljudje to jedli. Med tabletiranjem lahko razmislite tudi o mrežici za lase - v teh tabletah ne želite imeti svojega DNK. Vaše breme bo veliko, če boste strgali umazan prah, ki je padel okoli vašega stroja - prah, ki vsebuje kovinske opilke in mazalno olje - in ga stisnili v tablete. Enostavno ga zavrzite in to imenujte cena poslovanja.
Vedno si nadenite rokavice, ko tablete pospravljate v plastične vrečke. Nočete, da bi bili na teh vrečkah vaši prstni odtisi! Izkušnje kažejo, da vakuumsko vrečkanje tablet ohranja poštenost vseh.
Veliko sreče.

V nadaljevanju bom objavil fotografije stiskalnice za tablete in navodila za izdelavo.
"
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni prijatelji, imam vprašanje. Prijatelji, kakšno barvo za hrano v prahu uporabljate za stiskanje tablet MDMA .XTC? Vnaprej se vam zahvaljujem za vse odgovore.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Uporabite lahko katero koli barvilo za živila v prahu.
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Moja angleščina je še vedno precej šibka.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Če sem povedal napačno stvar, se opravičujem.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni, poskusil sem uporabiti barvo za živila v prahu iz samopostrežne trgovine. Stiskalnik za tablete ni deloval, ko so moje tablete prišle v stik z vodo ali tekočino. Tablete reagirajo z vodo, kar povzroči pretirano raztapljanje in razpadanje. Moje zdravilo je grozno.
 
Top